Spotkanie Integracyjne!

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

danpan
Posty: 97
Rejestracja: 09-03-2015, 15:02
Lokalizacja: Wojaszówka

Post autor: danpan »

Zebu a te poprawiny nadal aktualne? :-)
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3841
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Jeśli dużo osób nie da rady w tym terminie to tak ;-)
ZEB'U
Urban
Posty: 22
Rejestracja: 09-05-2011, 14:52
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Urban »

będę :-D
edrox
Posty: 12
Rejestracja: 23-11-2013, 19:28

Post autor: edrox »

Mam wolny weekend, kontuzja ustaje, może się wybiorę? Namiocik pewnie pasuje ze sobą zgarnąć, nie?
Awatar użytkownika
hanselt
Posty: 66
Rejestracja: 05-11-2013, 16:00
Lokalizacja: Krosno

Post autor: hanselt »

ja też niestety jednak odpadam :<
Awatar użytkownika
wania
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2011, 09:48
Lokalizacja: skuntowni

Post autor: wania »

Będę ;-)
Hände hoch!
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3841
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Edrox do spania namiot jak najbardziej ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
Jacob115
Posty: 81
Rejestracja: 19-02-2011, 23:25
Lokalizacja: Jedlicze

Post autor: Jacob115 »

Bardzo bym chcial Was odwiedzić w tym terminie, ale jestem na wyjeździe :-( Udanej integracji! :-D
Awatar użytkownika
Pies
Posty: 69
Rejestracja: 06-12-2010, 08:20
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Pies »

Ja też na wygnaniu, ale myślę, że w przyszłym miesiącu się to zmieni ;)
Awatar użytkownika
Bischow
Posty: 267
Rejestracja: 18-03-2013, 18:10
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Bischow »

Ja niestety jednak też się nie pojawię w ten weekend. Bawcie się ładnie i do zobaczenia oby za tydzień ;)
"Pozdrawiam
Twój przyjazny Biszkopcik z sąsiedztwa."
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3841
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Dziękuję wszystkim, którzy przyjechali i mam nadzieję dobrze się bawili. Niestety Wiele osób nie skorzystało z zaproszenia mimo, że byli na liście, jest mi przykro bo na to wychodzi, że zwyczajnie zostałem "olany", większość nieobecnych nie raczyła nawet napisać głupiego posta czy sms-a, że ich nie będzie. No trudno mam nauczkę, że nie należy się zbytnio angażować i ufać ludziom bo i tak tego nie docenią. Człowiek się stara, wozi do lasu sterty gratów żeby impreza wyszła dobrze, a tu "zonk". Takie właśnie sytuacje pokazują komu tak na prawdę zależy na tym by należeć do naszej ekipy. Brutalne to ale prawdziwe. Na koniec dodam tylko, że niech żałują Ci których nie było, bo formalnie powtórki nie będzie :-|
ZEB'U
danpan
Posty: 97
Rejestracja: 09-03-2015, 15:02
Lokalizacja: Wojaszówka

Post autor: danpan »

Ale na nie formalną powtórkę pisze sie jako pierwszy. Bylem na wielu ogniskach, ale na żadnym nie było takiego klimatu jaki stworzył Zebu na gitarze. Pełen szacun dla niego za organizacje bo mogłem sobie nawet telefon naładować w środku lasu. Ludzi może było mało ale za to prima sort :-)
No i te pie.....ne muchy :-)
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3841
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
wania
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2011, 09:48
Lokalizacja: skuntowni

Post autor: wania »

Ja również bawiłem się świetnie, zresztą z taką grupą muzyczno-dyskusyjną nie moglo być inaczej :mrgreen:
Były też fiflaki przez stertę drewna :mrgreen:

Jak napisał Zebu - jeśli ktoś nie może przyjechać a zdeklarował się, że przyjedzie , lub spóźni się - to chyba nie jest wielki problem żeby napisać na forum albo wysłać smsa? czekaliśmy chyba z godzine przy samochodach bo nie było wiadomo czy za chwilę przyjedziecie czy nie?

Sławek specjalnie otworzył las, Zebu przytachał agregat prądotwórczy, statyw z oświetleniem, piłę i jeszcze trochę tobołów i taka zlewka...
Hände hoch!
Tysha
Posty: 214
Rejestracja: 17-05-2015, 20:24
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Tysha »

Tak mi szkoda, że mnie nie było :( za późno dowiedzieliśmy się o "stójce" u Damiana w firmie a chcieliśmy skorzystać z urlopu. Zazdroszczę Wam, że się świetnie bawiliście! I z tego co piszecie organizacja pierwsza klasa! Mam nadzieję że uda nam się zintegrować przy innej okazji :)
"W szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć do kogo."
Andrzej Pilipiuk &#8211; "Reputacja"
Awatar użytkownika
Gizmo
Posty: 16
Rejestracja: 05-01-2014, 00:32
Lokalizacja: Jedlicze

Post autor: Gizmo »

Przepraszam za nieobecność pomimo wcześniejszej deklaracji, ale byłem za granicą i wyjazd się trochę przedłużył.
Awatar użytkownika
Sandra
Posty: 8
Rejestracja: 02-07-2015, 19:07
Lokalizacja: Klimkówka

Post autor: Sandra »

My także przepraszamy za nieobecność ale od piątku byliśmy w Bieszczadach i nawet nie było chwili czasu żeby wam napisać. Przepraszamy raz jeszcze.
ODPOWIEDZ