12.04.2015r. Albigowa

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
virus
Posty: 22
Rejestracja: 13-12-2014, 16:45
Lokalizacja: Rzeszów

12.04.2015r. Albigowa

Post autor: virus »

Zapraszam na strzelanie w Albigowej dnia 12.04.15r o godzinie 8.30 na miejscu.

Pogoda ma być bardzo ładna(ciepło i słonecznie). planuję zorganizować jakieś CQB na budynkach, wyłącznie do 350fps (z góry uprzedzam że każdy kto będzie chciał wziąć udział będzie musiał przestrzelać replikę na chrono na kulkach 0.20g) także bierzemy klamki, pompki i coś takiego .

Normalna strzelanka również się odbędzie jeśli nie będzie wystarczająco dużo replik do 350fps,--> lub wychodzimy poza obręb budynków tzn. +/- 15m poza budynkami można już normalnie strzelać z replik których moc przekracza 350fps. ( --> dotyczy to wyłącznie scenariuszy na całym terenie, w których może brać udział każda osoba, scenariusze cqb będą odbywały się na mniejszym terenie, wcześniej wskazanym przez organizatora) Dodam też, że jeśli nie pyknie mój plan to wplątamy scenariusz cqb do jakiegoś większościowego by każdy mógł brać czyny udział.

WPROWADZAM TEŻ BEZWZGLĘDNY ZAKAZ NA CAŁYM POLU GRY UŻYWANIA OGNIA AUTOMATYCZNEGO, NIE OBCHODZI MNIE ŻE KTOŚ NIEMA, WYJĄTKÓW NIE BĘDZIE CHYBA, ŻE JAKIŚ ZAŁĄCZNIK KTOŚ PRZYNIESIE.

Pirotechnika OFF, zakaz uzywania spowodowany jest niezgoda osoby posiadajacej formalne pozwolenie na korzystanie z terenu)

OSOBY PONIŻEJ 18LAT, MAJĄ WSTĘP WYŁĄCZNIE ZA OKAZANIEM POZWOLENIA RODZICA LUB OPIEKUNA PRAWNEGO, NALEŻY PAMIĘTAĆ ŻE KAŻDE SZKODY SPRZĘTU, ZDROWIA SĄ WYŁĄCZNYM PROBLEMEM UCZESTNIKA, A NIE INNYCH LUB ORGANIZATORA!

Proszę też do nicku przy liście dopisać czy uczestnik posiada jakąś klamkę itp. do 350fps w celu ułatwienia organizowania scenariusza.


Zapraszam !
Lista: http://pfasg.pl/viewtopic.php?f=2&t=4920
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2024
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Dzięki za info, ale ja odpadam w ten weekend.
Może będzie ktoś chętny.
ODPOWIEDZ