Sobota 09.03.2013r Łączki!

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Sobota 09.03.2013r Łączki!

Post autor: zebu »

Teraz coś z bliższych terminów:

Kolejne wspólne strzelanie z SGA w sobotę 09.03.2013r w Łączkach godz. 9.00!
Może udało by się zrobić kilka zasłon (było by jak znalazł na przyjazd Krakusów ;-))


LISTA

1. Zebu
2. Miro
3. Mazor
4. Michał
5. Zyga
6. Kuba
7. ...
Ostatnio zmieniony 12-03-2013, 11:14 przez zebu, łącznie zmieniany 3 razy.
ZEB'U
Awatar użytkownika
Giero
Posty: 109
Rejestracja: 09-08-2012, 15:45

Post autor: Giero »

jesli uda mi sie kogos do roboty wkrecic i bedzie z kim jechac to ok wiec jak na razie dobre 25%
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 349
Rejestracja: 20-09-2011, 18:19
Lokalizacja: Strzyżów

Post autor: Michał »

Będę :)
To nie kulki są drogie!! Tylko pieniądze są bez wartościowe !!
Fortuna Favet Fortibus !!!!!!!!!!!
zygazaz
Posty: 177
Rejestracja: 02-02-2009, 14:16

Post autor: zygazaz »

Wstępnie także.Zyga.
Awatar użytkownika
hetman
Posty: 333
Rejestracja: 22-02-2010, 08:05
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: hetman »

Mnie nie będzie. :-( :-(
Awatar użytkownika
Giero
Posty: 109
Rejestracja: 09-08-2012, 15:45

Post autor: Giero »

ja odpadam ze wzgledu na brak osoby zastepczej w robocie
Awatar użytkownika
Jacob115
Posty: 81
Rejestracja: 19-02-2011, 23:25
Lokalizacja: Jedlicze

Post autor: Jacob115 »

Ja wstępnie się wpisuję ;-) mam nadzieję że nie będzie lipy z transportem, ale raczej będę :-)
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Co tu dużo mówić: Frekwencja dupy nie urywa :-/
Z tego co pamiętam to Pacio z Morem deklarowali, że przyjadą :?:
ZEB'U
Awatar użytkownika
Moro
Posty: 100
Rejestracja: 15-12-2011, 19:56
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Moro »

Zebu taki był plan ale niestety nie da rady, musimy być w rzeszowie przez weekend bo jest kilka zaległych spraw na uczelni do załatwienia. Zaocznaki z BW mają większość przedmiotów z tą samą kadrą więc jest okazja żeby ogarnąć to co trzeba. Sorry wielkie ale tym razem nie damy rady, co nie znaczy że z Sanoka ma nikogo nie być!! Chłopy ogarnijcie transport i wio!
... Semper Fidelis, Semper Paratus...
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

OK
ZEB'U
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Dzięki Panowie za uważam udane manewry!!!
Jak widać w czterech też można ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
Giero
Posty: 109
Rejestracja: 09-08-2012, 15:45

Post autor: Giero »

czterech ?! o_O ? krosno sie wysypalo ? heh... sam mialem okazje dzialac w 4-5os i bywalo malina. Obym jak najszybciej doprowadzil fure do uzywalnosci plus niedzielny klimat jak dla mnie ;D
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Co się tak dziwisz??? To świadczy tylko o tym jaka ta grupa jest mobilna :-? 30 osób, a czterech się bawi. Widać n ie wszyscy umieją lub lubią się bawić. Dziwisz się, że Krosno się wysypało? Nie musieli przyjeżdżać, maja swoje podejście do tematu. Dziwi mnie natomiast to, że Sanok nie potrafi się zmobilizować i ruszyć czasem chociaż na jedno auto w 5 osób. I nie piszę tutaj o Tobie Giero, czy innych w miarę często uczestniczących w działaniach, ale oo tych, którzy by mogli, a z niewyjaśnionych przyczyn nie działają. I szczerze mówiąc trochę mnie to w****wia, że większość traktuje SPAS jak knajpę do której można raz na jakiś czas przyjść i się napić nie mając żadnych zobowiązań. Fakt nikt nikogo nie goni na każde działania ale od czasu do czasu pasowało by pokazać gębę żeby reszta nie zapomniała jak kto wygląda. I na koniec taka aluzja do nieobecnych: Jeśli powodem nieobecności są warunki atmosferyczne, to osrać takie wojsko i coś mi się wydaje, że osoby które nie pokażą się chociaż raz w miesiącu zostaną wykluczone z grupy, bo sztuczny tłok na forum nie jest potrzebny. Uważam, że raz na miesiąc czy dwa można wygospodarować kilka godzin na jak to większość twierdzi swoje hobby. No chyba że wymagam zbyt wiele to SORRY!

Ps. Prosiłem o frekwencję na 24.03. na przyjazd chłopaków z Krakowa, ale widzę, że też z naszej strony szału nie będzie. Jeśli nie zbierze się co najmniej 10 osób (100% jeśli w ogóle w tylu procentach mogę na Was liczyć) to będę zmuszony odwołać manewry. To niestety wpłynie niezbyt pozytywnie na nasz wizerunek. Tak w ogóle taka postawa doprowadzi do tego, że prędzej czy później będziemy musieli się tułać jako wolni strzelcy żeby inne grupy przygarnęły nas na jakąkolwiek strzelankę. Nie po to 4 lata pracowałem na wizerunek SPAS'u żeby to tak sobie spieprzyć. Dążyłem do tego żeby było nas dużo i żebyśmy wspólnie dbali o naszą pasję ale widzę, że się nie da. Aż żal dupę ściska jak się patrzy na You Tube jak ludzie się bawią w ASG (polecam ten kanał http://www.youtube.com/watch?v=US0f46PwU04 )
Potraktujcie moją wypowiedź jako motywację do działania, bo dzisiaj Zyga zarzucił mi, że nie motywuje ludzi i dlatego nie przyjeżdżają!
Pozdrawiam!
ZEB'U
Awatar użytkownika
Pacio
Posty: 302
Rejestracja: 21-08-2010, 17:41
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Pacio »

Zebu nie ciśnij tak chłopaków z Sanoka, nie żebym ich bronił o nie nie, bo jeśli bym wiedział że mają transport a nie chce im się tylko dupy ruszyć to osobiście bym w łeb strzelił, ale niestety prawda jest taka że z transportu to jestem ja i Giero, ja siedze w rzeeszowie(niestety w ten weekend tak mi wyszło) a Giero pracował więc odpada, poza tym chłopaki mają na głowie mature i nadopiekuńczych rodziców :P. Nie wiem jak dla innych ale dla mnie pogoda to nie jest przeszkoda (co udowodniliśmy z chłopakami przynajmniej dwa razy nocując w zimie w lesie i zaskakując Was na drugi dzień :lol: ). Też mnie irytuje że z tak dużej grupy było w stanie zjawić się 4 osoby, no ale w poprzedni weekend jak organizowaliśmy szkolenie to też skończyliśmy we 4 więc coś tu jest nie halo. Niestety ale teraz większość weekendów siedze w rzeszowie i nie jestem w stanie jeździć na manewry tak często jak to robiłem mieszkając w Sanoku, gdybym w Rzeszowie miał kabaryne to zapewniam że tak jak ostatnio 2 dni w terenie bym spędzał i pewnie nie tylko ja :P. Kielich gorzały dla Zeba bo racje ma, jak najbardziej. Panowie co się dzieje? pamiętam strzelanki jak z SAMEGO SPASU przyjeżdzały 2-3 kabaryny, zimno w dupke ? czy się nie chce ruszyć w teren ? troche ogarnięcia bo rzeczywiście jeśli inne ekipy a zwłaszcza ludzie z Krakowa którzy mają dymać ponad 200km żeby strzelić Wam w dupe będą taką frekwencją przyjmowani to z pewnością w przyszłości już nie będą nas odwiedzać :P sam bym tego nie robił. Pomysł wypierdzielania nieaktywnych członków bardzo mi się podoba, rozumiem że ludzie mają prace i inne zajęcia niż airsoft ale przez przynależność do tej grupy też zobowiązujemy się do czegość, jak ktoś ma podejście "przyjade sobie raz w czas wyj**ać pińć magazynków i zwinąć na chate" to niech się jasno określi. Druga sprawa, marudzicie ludziom o szkoleniach, nie mówie to o tym które my organizowaliśmy, po jaką kur*e skoro nie chce Wam się dupska ruszyć gdziekolwiek? Po co komuś głowe zawracać ? Co jakiś czas razem z chłopakami staramy się Wam przekazać wiedze którą mamy,zdobywaliśmy i ciągle zdobywamy no i efekt taki że za pierwszym razem fajnie przyjedzie 8 osób(deklarowało się troche więcej ^^) a za drugim totalna selekcja i wychodzi komu na prawde zależy na tym komu nie. Ogarnijcie się chłopaki i określcie jasno jakie jest Wasze stanowisko w pewnych sprawach. Tyle ode mnie.
‎"Kolejna Walka
Może to moja ostatnia
Przeżyję lub zginę
Przeżyję lub zginę"
Awatar użytkownika
Giero
Posty: 109
Rejestracja: 09-08-2012, 15:45

Post autor: Giero »

tak z Sanoka transport stalyy mialem ja i pacio niestety teraz mam zjebane auto plus w soboty zawsze jestem w robocie i nie jestem w stanie zmienic daty niestety... jesli daje rade to jestem, niestety inni bardziej dbaja o jakis grosz w kieszeni plus pomoc dla rodziny niz jechac bieegac... wiec nie zgrywam nie wiadomo kogo, ale jesli chcecie mozecie mnie ze spasu wyrzucic... dobroc rodziny jest wazniejsza niz hobby jak by nie patrzec.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Giero napisałem wyraźnie, że do Ciebie nie mam pretensji i nie opowiadaj rozczulających historii, bo jak się na prawdę coś lubi to raz na dwa miesiące można te 60 km przyjechać nawet autobusem. Zawsze k...wa zrozumiesz coś na opak. Nie chce się wpieprzać i mądrzyć, ale stękasz najwięcej, a może warto pomyśleć o zmianie pracy skoro ta jest tak słabo płatna i ch...wa. Jesteś młody, zdrowy więc możliwości są.
I skończmy ten temat bo już żałuję, ze w ogóle go poruszyłem.
ZEB'U
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2024
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Ja jebe, dajcie sobie po razie i będzie gitarra. :-x
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Mazor, a może ty zmotywujesz ludzi to ja będę miał spokój :?: :evil:
ZEB'U
Awatar użytkownika
Jacob115
Posty: 81
Rejestracja: 19-02-2011, 23:25
Lokalizacja: Jedlicze

Post autor: Jacob115 »

No mnie nie było bo nie dałem rady przyjechać ze względów braku transportu na miejsce.. Mój starszy pojechał rano do firmy i zostałem sam, jakby jeszcze wcześniej wrócił to mógłbym śmiało dojechać.. Niestety nie mam prawka (którego cholernie brak :-( ) i niestety jestem zależny od kogoś innego.. Inną sprawą było to, że od stycznia nie mogłem w żaden sposób przeciążać się fizycznie, z faktu że miałem zabieg w szpitalu i musiałem takie rzeczy sobie odpuścić. Teraz nareszcie jest już na to pora, by ruszyć się i sobie troszkę pobiegać :-> Staram się zawsze z wyprzedzeniem informować, o tym czy dam rade być na bank, czy wiem że coś może pójść nie tak i nie przyjadę.. Lubie mieć wszystko wyjaśnione, i z góry bardzo przepraszam :-( również bardzo chcę wspólnie się w to "bawić" i nie chcę nikogo w żaden sposób urazić, po prostu w moim wypadku tym razem wygrała siła wyższa :-? no to tyle ode mnie ;-)
Awatar użytkownika
los19
Posty: 48
Rejestracja: 03-03-2013, 23:10

Post autor: los19 »

Siemka !

Jestem nowy na forum ale chcę coś dodać, a mianowicie:
zebu pisze:osoby które nie pokażą się chociaż raz w miesiącu zostaną wykluczone z grupy, bo sztuczny tłok na forum nie jest potrzebny.
Czy dobrze mam rozumieć, że wszystkie osoby, które raz w miesiącu nie pokażą się na strzelance będą zbanowane/wykluczone z forum ?
[glow=yellow](Nie znam jeszcze nikogo więc do starszych jeszcze nie będę zwracał się na "Ty", myślę, że nikt przez to nie poczuje się za stary ani urażony.)[/glow]
Zrozumiałem to tak, że wszystkie osoby zarejestrowane na forum powinny zjawiać się na strzelankach. Jeżeli jest inaczej to niech mnie Pan poprawi.
Jak na razie nie stać mnie na sprzęt i nie mogę zaglądać do Was.
Oczywiście mogę strzelać ... ale zdjęcia :)

Pozdrawiam,
Sebastian :)

@edit 11 Marca 2013 godzina 23:35
@Down
Inaczej to zrozumiałem, ale dzięki za "poprawkę".
Ostatnio zmieniony 11-03-2013, 23:35 przez los19, łącznie zmieniany 2 razy.
"Wystarczy, że uwierzysz w siebie,
nie dasz się poniżyć i nie wylądujesz na glebie!"
~los19
Awatar użytkownika
Moro
Posty: 100
Rejestracja: 15-12-2011, 19:56
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Moro »

To było kierowane raczej do grupy SPAS :-P
... Semper Fidelis, Semper Paratus...
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

A przede wszystkim do osób, których nie widać na działaniach od ponad pół roku, tak więc spokojnie ;-)

Dobra! Zamykam temat bo zaczyna się robić "duszno".
ZEB'U
Zablokowany