Sobota 15.12.2012r

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3838
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Sobota 15.12.2012r

Post autor: zebu »

Na kolejne strzelanko proponuję Kamieniołom w Pułankach. Dawno nas tam nie było więc myślę, że to niezły pomysł!

Termin:
sobota 15.12.2012r godz. 9.00


LISTA:

1. Zebu
2. Michał
3. Zyga
4. Mazor
5. Hetman
6. Nowy
7. Nowy
8. Janek-Pies
9. Rysiek
10. ...


Ps. Jeśli ktoś ma inne pomysły proszę zakładać odrębne tematy żeby nie było zamieszania!
Ostatnio zmieniony 15-12-2012, 15:47 przez zebu, łącznie zmieniany 7 razy.
ZEB'U
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 349
Rejestracja: 20-09-2011, 18:19
Lokalizacja: Strzyżów

Post autor: Michał »

Będę :)
To nie kulki są drogie!! Tylko pieniądze są bez wartościowe !!
Fortuna Favet Fortibus !!!!!!!!!!!
zygazaz
Posty: 177
Rejestracja: 02-02-2009, 14:16

Post autor: zygazaz »

Wstępnie tak.Fakt dawno tam nie byliśmy / po za mną który miał przymusowe manewry w niedziele - wy łączki ja kamieniołom szczegóły powiem w sobotę , ale nadmienie,że jak by nie splot okoliczności w ubiegłą niedzielę mielibyśmy w tą sobotę przerwaną strzelanke /.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3838
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Wow! Cóż za powalająca frekwencja :roll:
ZEB'U
Awatar użytkownika
Drożdzu
Posty: 214
Rejestracja: 03-07-2011, 11:22
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Post autor: Drożdzu »

Przepraszam chłopaki ale mnie nie będzie, choroba mnie złamała :(
zygazaz
Posty: 177
Rejestracja: 02-02-2009, 14:16

Post autor: zygazaz »

Facet jesteś śmieszny co termin choroba cię dopda nie tłumacz się tak wystrczy że napiszesz że nie dasz rady.Sprawdz swoje wpisy co tydzień jesteś chory.Jak na jednostkę komandosów - żenada.
Awatar użytkownika
Drożdzu
Posty: 214
Rejestracja: 03-07-2011, 11:22
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Post autor: Drożdzu »

Chodzi mi o to że od dawna cały czas chodzę przeziębiony i nie chce się całkiem rozłożyć a o tej porze roku jest o to wyjątkowo łatwo. Nie mogę sobie w klasie maturalnej pozwolić na to żeby przez jeden dzień biegać po śniegu a potem tydzień odchorowywać i tracić lekcje, nie jeśli chce się iść na medycyne. Mam teraz inne priorytety niż airsoft i mam nadzieję że spotka się to ze zrozumieniem. Nie sprawia mi przyjemności ciągłe siedzenie nad książkami, zdecydowanie wolę się z Wami wymieniać kompozytem. Do maja moja frekwencja nie będzie zachwycająca ale po maturach odbije sobie stracone strzelanki z nawiązką ;-)
A co do JWK to nie jestem komandosem i niestety nigdy nie będę (nie ze swojej winy) więc nie ma sensu wymagać ode mnie takich rzeczy jak od zahartowanego komandosa :->
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3838
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Panowie tylko się proszę niezdrowo nie podniecać, każdy ma swoje powody i to jest jego prywatna sprawa. Wiadomo, że chciało by się żeby na cotygodniowe manewry zgłaszał się komplet spaślaków :mrgreen: , ale wiadomo, że jest to nierealne z wielu powodów. Nikt do nikogo nie ma pretensji, a zdrowie i nauka są najważniejsze ;-)

Ostatecznie jeśli nas będzie zbyt mało to albo odwołamy działania, albo spotkamy się rekreacyjnie żeby zapalić sobie ognicho, upiec kiełbasę i pogadać o pierdołach na łonie natury :-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
Traper
Posty: 180
Rejestracja: 05-04-2011, 13:49

Post autor: Traper »

w ten tydzień ni ma mnie. Pomyślimy za tydzień może 22.12.12? Trochę śniegu i frekwencja marna :) Bateryjki będą padać jak przeciwna drużyna SPAŚlaków 8-)
Awatar użytkownika
mrowkaz
Posty: 67
Rejestracja: 13-01-2012, 22:58

Post autor: mrowkaz »

ruszcie z 10 odbytow i wpadajcie na siedliska :D
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3838
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

O jakich 10-ciu odbytach mówisz? :-> Widziałeś listę w pierwszym poście??? Odpowiedź nasuwa się sama :-| ;-)

Traper: Śnieg i baterie to akurat najmniejszy problem, jakoś od 4 lat nieprzerwanie działamy Zimą i Latem i jakoś nie było problemu. Moje zdanie jest takie, że jak ktoś nie ma ochoty to wymyśli milion powodów dla których nie warto się spotykać. Ja i jeszcze kilka osób przerabialiśmy różne warunki atmosferyczne i frekwencyjne i zapewniam, że można się dobrze bawić i sympatycznie spędzić czas nawet we trzech przy -15 C*. Tyle ode mnie.
ZEB'U
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2026
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Och, człowiek nie ma internetu przez 2 dni i tyle ucieka :roll:

Jak dla mnie to może nas być i 2 i tak watro przujechać. Kiełbaska, ognisko to jest zajebisty pomysł.

Oczywiście będę z Hetmanem.
zygazaz
Posty: 177
Rejestracja: 02-02-2009, 14:16

Post autor: zygazaz »

JWK nie odbieraj tego mojego wpisu aż tak powżnie.Ale medycyna w twoim przypadku / skłonność do chorowania / to strzał w dziesiątke.I podoba mi się Twoje podejście do życia.Tak trzymaj / i te cechy o których pisałeś stawiają już cię w gronie komandosów.
Awatar użytkownika
Drożdzu
Posty: 214
Rejestracja: 03-07-2011, 11:22
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Post autor: Drożdzu »

Muszę odebrać taki post poważnie. Staram się odpowiedzieć szczerze i precyzyjnie na Twoje zarzuty których nie mogę zostawić bez odpowiedzi. A więc tak:
O moim zdrowiu rozmawiam z rodziną i lekarzami.
Nie podoba Ci się że poświęcam przyjemność na rzecz obowiązku? To ma być moje złe podejście do życia? Zawsze mnie uczono że tak trzeba robić, szczególnie jeśli gra toczy się o taką stawkę :->
Co do moich ambicji i planów na przyszłość - jeśli chcesz się o nich wypowiadać to najpierw wypadałoby mnie lepiej poznać (lepiej niż raz na jakiś czas na strzelance) a dopiero potem się wypowiadać i krytykować.
Jeszcze jednego nie rozumiem - o jakie cechy Ci chodzi? Poczucie obowiązku? Jak dla mnie to to jest cecha niezbędna komandosowi ;-) Jak mówiłem nie aspiruje do miana komandosa, JWK jest moją ulubioną jednostką i jeśli bym kiedykolwiek miał iść do woja to pewnie tam bym najbardziej chciał trafić. Niestety, nie w tym życiu :-(
Jak masz coś do mnie to proszę pisać na PW albo przy najbliższym spotkaniu możesz mi powiedzieć co Ci się nie podoba a nie spamować w temacie który tego nie dotyczy.
Przepraszam za spam i atmosferę na forum jaką z Zygą wprowadziliśmy ale nie mogę oskarżeń na forum grupy pozostawić bez publicznego odzewu.
Awatar użytkownika
Rysiek
Posty: 12
Rejestracja: 12-08-2012, 12:03
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Rysiek »

Ja bym BARDZO chętnie się pojawił, ale liczę, że nasze sanockie chłopy też podziałają co nieco w tej materii. Tęsknię już za wami i mój obiektyw również! :D
zygazaz
Posty: 177
Rejestracja: 02-02-2009, 14:16

Post autor: zygazaz »

JWK ty nie masz problemu z górnymi drogami oddechowymi tylko z czytaniem ze zrozumieniem.Bo ja twoje problemy przyjąłem jak najbardziej zrozumiale. = .Ja cię podziwiałem za poprzednią odpowiedź.Zresztą co ja się tłmaczę.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3838
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Panowie, spory to na PW!!! Ten temat dotyczy sobotnich działań!!!
ZEB'U
zygazaz
Posty: 177
Rejestracja: 02-02-2009, 14:16

Post autor: zygazaz »

Zebu wstępnie będą co najmniej 2 nowe osoby - miej dla nich jakieś repiki /2 gliniarzy z KPP Strzyżów/.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3838
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

OK, pomyślimy ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
Drożdzu
Posty: 214
Rejestracja: 03-07-2011, 11:22
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Post autor: Drożdzu »

Tak żeby zakończyć sprawę:
Przepraszam Zygę za to co gadałem, źle go zrozumiałem, myślałem że to był sarkazm. Jak się potem okazało myliłem się.
Sorki jeszcze raz
zygazaz
Posty: 177
Rejestracja: 02-02-2009, 14:16

Post autor: zygazaz »

Ok jwk wszystko w porzo.Zyga
Awatar użytkownika
patryko
Posty: 253
Rejestracja: 13-08-2012, 09:28

Post autor: patryko »

...i ten odwieczny problem transport :roll:
tactic.
Awatar użytkownika
Pies
Posty: 69
Rejestracja: 06-12-2010, 08:20
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Pies »

Ja może też się wybiorę, ale muszą mi się jeszcze sprawy wyklarować.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3838
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

To jak byś jechał mógłbyś zabrać kogoś z Sanoka ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3838
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Panowie Dzięki Wielkie za udane manewry!!!
Kto nie był niech żałuje ;-)
ZEB'U
ODPOWIEDZ