30.12.2011r Stodoła!

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

30.12.2011r Stodoła!

Post autor: zebu »

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na ostatnią strzelankę w tym roku !!!
Miejsce: Stodoła-Kobyle
Dzień : Piątek 30.12.2011r
Godzina: 9.30



SPAS:
1. H4llow
2. Mazor
3. Zebu
4. Michał (?)
5. Zyga
6. Burt
7. Drożdżu
8. Biskup
9. Hetman
10.

AS Sanok:
1. Pacio
2. Moro
3. Giero
4. Byq
5. Ryś
6. Kris
7. Wujek Rysia
8. Mały szwab
9. Mati
10. Pies
11. MrHanzfull
12. ..

SGA Krosno:
1. Pacek
2. Promar
3. Wania
4. Miczu
5. Kazman
6, Iro (?)
7. Hubert
8. Tiko (?)
9. Vasyl (?)
10. Dziedek (?)
11. Bischow (?)
12. Miro (?)
13. ..

CKP Jasło:
1. Ciost
2. Traper
3. Łukasz
4. Kamirr
5. ..

PFASG:
1ROGI
2 MIro
3 Rommel
4 kuba
5. ...


EKIPA "MANDEZ"

1. Mendi + 3
5. ...
Ostatnio zmieniony 29-12-2011, 14:42 przez zebu, łącznie zmieniany 13 razy.
ZEB'U
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Widzę, że Bogdan zadbałeś żebym był na liście. Oczywiście nie zmieniamy. Zapytam Tomka czy przypadkiem nie ma wolnego w pracy.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Mówisz i masz ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
Pacio
Posty: 302
Rejestracja: 21-08-2010, 17:41
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Pacio »

Będziemy ! My zawsze ! HUA!
‎"Kolejna Walka
Może to moja ostatnia
Przeżyję lub zginę
Przeżyję lub zginę"
Awatar użytkownika
Traper
Posty: 180
Rejestracja: 05-04-2011, 13:49

Post autor: Traper »

Wstępnie ja i Ciostek
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 218
Rejestracja: 14-03-2011, 18:59
Lokalizacja: Krosno/Szczepańcowa

Post autor: maciek »

kilku od nas też wpadnie:D
________________
POZDRAWIAM
Burt
Posty: 151
Rejestracja: 13-03-2011, 20:39
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Burt »

Będę 8-)
Awatar użytkownika
ROGI
Posty: 228
Rejestracja: 12-07-2011, 13:19
Lokalizacja: pow. Rop - Sędzisz.
Kontakt:

Post autor: ROGI »

ROGI + około 3. tylko temat postawie.
"Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia"
"Jak idziesz przez piekło, to się nie zatrzymuj "
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2024
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Już jest zajebista ekipa, a to dopiero początek.

Coś mi się wydaje, że będzie to naprawdę zajebiste pożegnanie starego roku.
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2024
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Wasze błagania zostały wysłuchane i dodaje opis dojazdu i mapki. Dla tych co nigdy nie byli na stodole pokazuje i objaśniam.

Proponuję, żebyśmy się spotkali pod sklepem "OCEAN" i stamtąd ruszyli na miejsce działań taktycznych. Zbiórka o 9:30, wyjątkowo na spóźnialskich będziemy czekać do 10min. Oczywiście kto wie jak dojechać to niech wali od razu na miejsce. Ja zjawię się pod sklepem i pokaże drogę, tylko mam prośbę, żeby ktoś mnie jeszcze zgarnął :-P

Obrazek Obrazek

Myślę, że mapki będą przydatne. W razie czego podaje nr. tel.: 603 879 040, dzwonić w razie problemów.
Burt
Posty: 151
Rejestracja: 13-03-2011, 20:39
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Burt »

Też potrzebuję transportu pod stodołę.
Awatar użytkownika
ROGI
Posty: 228
Rejestracja: 12-07-2011, 13:19
Lokalizacja: pow. Rop - Sędzisz.
Kontakt:

Post autor: ROGI »

będę w stanie kogoś spod centrum ogarnąć. na ścisk.
"Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia"
"Jak idziesz przez piekło, to się nie zatrzymuj "
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Ja pewnie z Tomkiem pojadę, chociaż jeszcze się okaże dokładnie. Myślę, że ze 2 osoby mogę zabrac.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
Drożdzu
Posty: 214
Rejestracja: 03-07-2011, 11:22
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Post autor: Drożdzu »

Ja pewnie też będę, ale muszę załatwić sobie transport, przynajmniej do oceanu :-)
Zobaczycie potęgę G&G ;-) :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
juri
Posty: 262
Rejestracja: 15-07-2010, 11:32
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: juri »

ja nie wiem co bede robil jeszcze 30 :-P jakbysmy zagrali paname to bylbym wstanie sie zjawic bo to fajny i dynamiczny scenariusz :mrgreen:
Badz szybszy od cienia i twardszy od kamienia ^^
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Juri zawsze mi się wydawało, że jeśli się chce spotkać z kumplami i dobrze zabawić to scenariusz odgrywa drugorzędną rolę. (Może się mylę, ale co najmniej dziwne podejście, że jak ten scenariusz to będę, a jak inny to nie wiem). Pomijam oczywiście fakt, że Panama faktycznie jest dobrym scenariuszem.
ZEB'U
Awatar użytkownika
Pacio
Posty: 302
Rejestracja: 21-08-2010, 17:41
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Pacio »

Bo Juri już Was nie lubi :<. A tak na serio, jeśli chcecie rozegrać jakiś konkretny opracowany już scenariusz to dajcie znać wcześniej, roześle chłopakom żeby się z nim zapoznali;)
Awatar użytkownika
BISKUP
Posty: 301
Rejestracja: 28-11-2010, 16:50
Lokalizacja: Z...

Post autor: BISKUP »

Kaznodzieja również zjawi się! Nawracanie czas zacząć!!! :evil: 999
"...W Polsce jak w lesie, nie kurwa w Polsce jak w chlewie obsranym gównem" Testoviron (2007-2013)
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2024
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Ja myślę, że zagramy w ten sposób jak na Karlikowie (3 flagi lub więcej), bo scenariusz prosty i mnie bardzo się podoba.

Pozwoliłem sobie na małą konfigurację listy :roll: (Patrz 1 post)
Burt
Posty: 151
Rejestracja: 13-03-2011, 20:39
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Burt »

Może zagramy Panamę? Tylko raz ją graliśmy, a pamiętam że było fajnie.

Proste scenariusze na flagi bądź bazy to dobre scenariusze jak nie ma możliwości zrobienia niczego lepszego. Przy takiej frekwencji i akurat tej miejscówce mamy możliwośc na zagranie Panamy. Po Panamie zawsze można się pobawić na 3 flagi albo zwykłe jebanki.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Lista wygląda imponująco 8-) Faktycznie można by najpierw zagrać Panamę, a następnie na flagi jeśli starczy czasu. Tylko jeden warunek: wszyscy powinni się zapoznać ze scenariuszem żeby nie tracić czasu na miejscu tylko od razu wziąć się do roboty. To przypomnienie scenariusza:

Scenariusz część A)

Panama, 23 grudnia roku 1989. Panamskie Siły Zbrojne ponoszą ciężkie straty. Członkowie rozbitych oddziałów zaszyli się w zniszczonym budynku leżącym gdzieś w lesie. Budynek zawiera skład broni, amunicji, żywności oraz wyposażenia, które dało się uratować. Niebawem amerykańscy Rangersi przypuszczą atak...

Cele drużyn:

US Army Rangers;

* zniszczyć budynek podkładając kolejno ładunki wybuchowe pod każdą z czterech ścian,
* wyeliminować obrońców.

Panamskie Siły Zbrojne;

* utrzymać budynek od czasu nadania awaryjnego komunikatu radiowego do przybycia posiłków (30 minut)

Skutki działań:

Niezależnie od tego kto wygra, rozpoczyna się druga część strzelanki;

Scenariusz część B)

Rangersi w obliczu napływu sił wroga postanawiają się wycofać. Jedyną możliwością ratunku jest wyjazd z lasu w konwoju, który prowadzi patrol w okolicy. Nadają komunikat o konieczności wywiezienia osłabionych atakiem żołnierzy, poza teren działań. Aby to mogło mieć miejsce, muszą za wszelką cenę utrzymać drogę. PSZ kontratakuje...

Cele drużyn:

US Army Rangers;

* Utrzymać leśną drogę gruntową do czasu przybycia konwoju (15 minut)

Panamskie Siły Zbrojne;

* Zająć drogę, wyeliminować wszystkich Rangersów.



Zasady rozgrywki, scenariusz część A)
.........................................................


US Army Rangers;

Rangersi mają niewielką przewagę liczebną oraz mogą się respować. W zależności od liczby graczy resp będzie mógł być opuszczany przez 2 lub 3 osoby. Jeden z Rangersów będzie posiadał ładunki wybuchowe. Każdy z graczy druzyny US będzie mógł podkładać ładunki. Jeśli nie zrealizują celów przez 30 minut, przegrywają, a co za tym idzie rozpoczyna się nowa rozgrywka według scenariusza B.

Panamskie Siły Zbrojne;

PSZ nie będzie się mógł respować. Jedno trafienie wyklucza gracza z dalszej rozgrywki. Bronią się przez 30 minut, jeśli choć jeden obrońca zostanie przy życiu i choć jedna ściana nie zostanie wysadzona, PSZ wygrywa.

Zasady rozgrywki, scenariusz część B)
.......................................................

US Army Rangers;

Rangersi ponownie mają niewielką przewagę liczebną, jednak tym razem nie mogą się respować, nie mogą również atakować stodoły. Ich jedynym celem jest zorganizowanie obrony drogi w lesie. Tym razem nie podejmują prób ataku na stodołę. Jeśli utrzymają drogę przez 15 minut wygrywają. Symbolem obrony drogi będzie flaga, której nie będzie mógł złapać chociaż jeden członek PSZ, w przeciwnym razie PSZ wygrywa.

Panamskie Siły Zbrojne;

Mogą się respować na tej samej zasadzie co Rangersi podczas wcześniejszej strzelanki. Ich resp jest w stodole. Celem PSZ jest zajęcie drogi, poprzez złapanie flagi. Jeśli w przeciągu 15 minut żaden z członków PSZ nie złapie flagi, przegrywają.

WAŻNE UWAGI!!!!

1. Podczas ataku Rangersów na stodołę, ich resp będzie na drodze, zaraz obok zakrętu, tam gdzie przeważnie odbywają się ostatnie rozgrywki w danym dniu (ci, którzy znają teren powinni wiedzieć o które miejsce chodzi).

2. Trupy, które się nie mogą respować wychodzą ze stodoły nie utrudniając gry innym graczom i zbierają się w respie drużyny przeciwnej, przykład;

W pierwszej części scenariusza trafieni członkowie PSZ przechodzą do respa Rangersów i sobie tam czekają na koniec.

W drugiej części scenariusza trafieni Rangersi przechodzą do respa PSZ.

3. Konieczne jest dokładne i bezbłędne przestrzeganie czasu rozgrywki.

4. Jak widać pierwsza część scenariusza to gra polegająca na znanym wszystkim ,,wysadzaniu" danego punktu. Druga część scenariusza to znowu typowa gra na przechwycenie flagi.

5. Obrona drogi nie dotyczy miejsca, naprzeciwko stodoły! Rangersi bronią części drogi położonej mniej więcej tam, gdzie mieli wcześniej respa. Zalecam, aby flaga była na zakręcie. Wiadoma sprawa, że linia obrony Rangersów musi być odpowiednio oddalona od respu PSZ.

6. NAJWAŻNIEJSZE, atakujący Rangersi nie mogą sobie ,,tak o" rzucić petardy mniej wiecej w kierunku ściany. Każdy ładunek musi być starannie podłożony pod, lub jak się nie da inaczej obok winkla. Nie można podkładać ładunków na całej długości ściany, jedynie w punckie styczności dwóch ścian, czyli wysadzamy wszystkie cztery kąty stodoły.

7. Obrońca, który nie został trafionya znajduje się blisko wysadzanego kąta, to w momencie wybuchu uważany jest za wyeliminowanego. Np. jak ktoś siedzi sobie w kanciapie i strzela przez znienawidzone przez atakujących okienko i wtedy słyszy ktoś że wysadził kąt, przy którym się znajduje, musi się przyznać zupełnie jak by został postrzlony. Jeśli jednak stoi w odległości minimum 5- 7 metrów od wysadzanego kąta może grać dalej.
ZEB'U
Awatar użytkownika
ROGI
Posty: 228
Rejestracja: 12-07-2011, 13:19
Lokalizacja: pow. Rop - Sędzisz.
Kontakt:

Post autor: ROGI »

ROGI + 3

Rommel
Kuba
Miro



+ 4 jeszcze...
Mendi +3
Będzie obecna kolejna osoba Z Ekipy MADNES." Mendi "
"Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia"
"Jak idziesz przez piekło, to się nie zatrzymuj "
Awatar użytkownika
BISKUP
Posty: 301
Rejestracja: 28-11-2010, 16:50
Lokalizacja: Z...

Post autor: BISKUP »

zabierzemy cię Drużż
"...W Polsce jak w lesie, nie kurwa w Polsce jak w chlewie obsranym gównem" Testoviron (2007-2013)
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2024
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Zebu, mam jeszcze pytanie, czy nie podskoczyłbyś pod Ocean, żeby pokazać ludziskom drogę na miejsce strzelania? Ja też tam będę, ale bez transportu.

Przypominam, że Ci co nie znają drogi na miejsce strzelania to zbiórka o 9:30 po sklepem Ocean w Twierdzy (patrz mapki). Nie czekamy na spóźnialskich.
Awatar użytkownika
juri
Posty: 262
Rejestracja: 15-07-2010, 11:32
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: juri »

to ja mam takie pytanie? strzelanka jest o 9.30 na miejscu czy o 9.30 jest zbiorka pod oceanem dopiero?
Badz szybszy od cienia i twardszy od kamienia ^^
ODPOWIEDZ