[12.11] - Stodoła - Panama

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

[12.11] - Stodoła - Panama

Post autor: Mazor »

Strzelanie ze scenariuszem Panama

Miejsce działań: Kobyle/"Stodoła";
Godzina: 10:00;


Lista:

1. Mazor
2. Burt
3. Zebu
4. Michał
5. Juri
6. Ciost 50%
7. Halik
8. Zyga
9. Rogi
12. koledzy Rogiego.
13. Hetman
14. Grigori
15. ..
Ostatnio zmieniony 11-11-2011, 11:13 przez Mazor, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3841
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Mazor przypomnij jeszcze wszystkim na czym ma polegać scenariusz i daj znać co ewentualnie trzeba przygotować (flagi, petardy etc.) Ostatnio chyba flagi zostały na Kamieniołomie?
ZEB'U
Awatar użytkownika
juri
Posty: 262
Rejestracja: 15-07-2010, 11:32
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: juri »

burt ty masz w domu jakas bron poza ak :?:
Badz szybszy od cienia i twardszy od kamienia ^^
Ciostu
Posty: 59
Rejestracja: 30-10-2011, 17:25

Post autor: Ciostu »

Ciost - 50%
C
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Ja odpadam, szkoła.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Burt
Posty: 151
Rejestracja: 13-03-2011, 20:39
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Burt »

Bajzel się porobił w poprzednim temacie, więc nie wiem za bardzo kto przyjedzie i tak dalej. Jeśli gracze z zewnątrz zgromadziliby sie w odpowiedniej ilości to mogliby grać przeciwko SPASowi. W tym wypadku SPAS wcieliłby się w rolę PSZ, z racji znajomości terenu, natomiast obce zespoły w Rangersów bez znaczenia czy znają czy nie znają terenu z wszystkimi przejściami, możliwymi do wykorzystania warunkami i tak dalej. Tak będzie realistyczniej zakładając że żołnierz US Army Rangers nie spędził połowy życia w okolicy składu amunicji PSZ. Stąd dodatkową atrakcją dla Rangersów, którzy nie kapują terenu będą elementy zwiadu. Mam nadzieję że rozumiecie co mam na myśli.

Następna sprawa to fakt że w moim scenariuszu nie ma niczego niedopowiedzianego, stąd jeśli KAŻDY gracz wykuje na pamięć zasady gry to nie będzie problemów. Wszystko, włącznie z lokalizacją respów jest napisane (aż nie wiem czym się kierowałem że się chciało mi tyle pisać).

Małe sprostowanie; w normalnych grach ,,kanciapa" tj obrzygany i obsrany kibel, cholernie trudny do zdobycia dotąd był wyłączony z rozgrywki. Z racji że tym razem żeby pozbyć się upierdliwego strzelca w kiblu wcale nie trzeba go godzinami podchodzić, wystarczy wysadzić ścianę. Stąd ,,kanciapa" JEST WŁĄCZONA DO ROZGRYWKI I NIE PEŁNI ROLI TRUPIARNI!

Jeszcze raz przypominam żeby każdy kto w ogóle chce się strzelać niech ze zrozumieniem poczyta o co chodzi w scenariuszu bo jest naprawdę banalny z perspektywy zasad samej rozgrywki, ponad to szkoda czasu na odprawę w polu, którą i tak wszyscy mają w dupie, bo rozmowa w przerwie miedzy rozgrywkami z dawno nie widzianymi towarzyszami na temat nowo wypuszczonych, kosmicznych replik w oparach dymu tytoniowego jest jednak ciekawsza.

Juri; mam sporo szajsu, jednak obecnie tylko AK mam 100% sprawne. W sumie sprawna jest też strzelba, jednak trudno żeby ktoś bez wprawy nią napierdzielał. Pistoletu jeszcze nie uruchomiłem.

Jeśli jakiś obcy zespół ma pewność że przyjedzie z konkretną liczbą graczy to może sobie zrobić odprawę osobno w oparciu jedynie o zadania, które jego dotyczą. W ogóle niech w każdej drużynie zostanie wybrana kadra dowodzenia, bo przy takim scenariuszu pasuje mieć jakiś plan i minimum dyscypliny. Tyle ode mnie.
Burt
Posty: 151
Rejestracja: 13-03-2011, 20:39
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Burt »

Jeszcze jedna sprawa, którą specjalnie umieszczam w osobnym poście;

Ani PSZ podczas pierwszej rozgrywki (scen. A) ani Rangersi (scen. B) nie włażą na respy drużyny przeciwnej. Nie wymyślajmy zasad z kosmosu, poprostu nie ma takiej sytuacji że jeden gość z broniacych się PSZ zablokuje respa Rangersom i oł ja madafaka super wygraliśmy. Nie. Takiej sytuacji być nie może. Bądźmy dla siebie uprzejmi nawet jak się napierdzilamy kompozytem. Jak się jest w drużynie broniącej sie to się nie łazi kilometrami po lesie.

ACZKOLWIEK atakujący niech nawet nie myślą o tym że z racji iż bronimy stodoły że będziemy w niej siedzieć wszyscy i czekać na wpierdziel. Mamy obronić skład amunicji przed wysadzeniem w cholerę, więc oprócz oczywistych sił w samej stodole też będą strzelcy poza nią. Więc żeby podrapany kolcami Rangers niestrudzenie podchodzący Stodołę od tyłu, nie denerwował się zbytnio jak dostanie serię od obrońcy, który może być nawet ze 100 metrów od stodoły, gdzieś w krzakach. W rzeczywistości nikt by całych sił nie ulokował tylko w jedym miejscu, w dodatku na ostatniej linii obrony, więc się nie denerwujcie widokiem PSZ w lesie. Jednak to nie znaczy że osłabione i małe liczebnie oddziały PSZ będą podchodzić pod Waszego respa.
Awatar użytkownika
Pacio
Posty: 302
Rejestracja: 21-08-2010, 17:41
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Pacio »

Panowie zapraszamy do Dukli na nową miejscówke, szykuje się duże strzelanie bo na pewno ponad 20 osób (z Sanoka 3-4 samochody pełne :) )
‎"Kolejna Walka
Może to moja ostatnia
Przeżyję lub zginę
Przeżyję lub zginę"
Awatar użytkownika
juri
Posty: 262
Rejestracja: 15-07-2010, 11:32
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: juri »

pytam bo halik chcial isc na strzelanke ale kurde nie mam co mu dac bo pistolet bedzie syfonowal jest za zimno a stare ak to sam wiesz jak chodzi :-P w zasadzie nie chodzi :-P
Badz szybszy od cienia i twardszy od kamienia ^^
Burt
Posty: 151
Rejestracja: 13-03-2011, 20:39
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Burt »

W G3 trzeba pokombinować z kablami i baterią. Poza tym jest sprawne. Wezmę G3, może majster Zebu coś poradzi. A jak nie to zapodam Halikowi swoją pompkę. Nic wiecej nie mam.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3841
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Ja mam Jakiś tam zapas więc nie ma problemu! SVD, M-40, Pompka!
ZEB'U
Burt
Posty: 151
Rejestracja: 13-03-2011, 20:39
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Burt »

No to tym bardziej niech Halina wpada. :-) Zawsze coś się znajdzie.
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Scenariusz jest dostępny w dziale "Scenariusze" lub kliknijcie sobie na "Panama" w pierwszym poście i otworzy się Wam scenariusz.

Zebu, potrzebna będzie jedna flaga i przynajmniej 4 petardy [albo 8 jak zagramy 2 rozgrywki]
Burt
Posty: 151
Rejestracja: 13-03-2011, 20:39
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Burt »

Jak wbijemy raz flagę na respie Rangersów to ona już pozostanie bo podczas drugiej rozgrywki właśnie ją trzeba będzie zdobyć.
Awatar użytkownika
BISKUP
Posty: 301
Rejestracja: 28-11-2010, 16:50
Lokalizacja: Z...

Post autor: BISKUP »

Ludzie... co ze zdjęciami z ostatniej siekanki?
"...W Polsce jak w lesie, nie kurwa w Polsce jak w chlewie obsranym gównem" Testoviron (2007-2013)
Burt
Posty: 151
Rejestracja: 13-03-2011, 20:39
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Burt »

Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Zebu, będzie jeszcze oprócz Ciebie ktoś z "old boy'ów", Melon, Zyga. 8-)
Foka to będziesz?
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3841
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Myślę, że Zyga będzie, Melon raczej nie, a niby czemu pytasz młody człowieku? :mrgreen:
ZEB'U
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 349
Rejestracja: 20-09-2011, 18:19
Lokalizacja: Strzyżów

Post autor: Michał »

no ja będę czyli nie dukla tylko stodoła :D:D spoko bo ja będe z svd musiał pobiegać :D:D do soboty za tem
To nie kulki są drogie!! Tylko pieniądze są bez wartościowe !!
Fortuna Favet Fortibus !!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
ROGI
Posty: 229
Rejestracja: 12-07-2011, 13:19
Lokalizacja: pow. Rop - Sędzisz.
Kontakt:

Post autor: ROGI »

ROGI + 3 i foto
"Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia"
"Jak idziesz przez piekło, to się nie zatrzymuj "
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3841
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Zyga będzie!
ZEB'U
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Grigori, będziesz :?: Naprawiłem Ci MP-40 :!:
Awatar użytkownika
Pies
Posty: 69
Rejestracja: 06-12-2010, 08:20
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Pies »

Tak się zastanawiałem co by odwiedzić sąsiadów, czy na Zarszyn, a tu mam problem z głowy, bo wszyscy się spotkamy w Dukli :-D
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

No nas nie będzie, innym razem.
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

W sobotę ma być już zimniej i mam propozycję, żeby zrobić ognisko z pieczeniem kiełbasy w przerwie. Co wy na to? Myślę, że będzie miło.
ODPOWIEDZ