[12.10.] - Dukla/PGR'y

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

[12.10.] - Dukla/PGR'y

Post autor: Mazor »

Mamy zaproszenie na strzelanie w Dukli na PGR'ach.

Termin: 12.11;
Godzina: 9:30;


Lista:
1. Mazor
2. Burt
3. Zebu
4. Michał
5. ..
Ostatnio zmieniony 07-11-2011, 21:32 przez Mazor, łącznie zmieniany 2 razy.
Burt
Posty: 151
Rejestracja: 13-03-2011, 20:39
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Burt »

Obecny.
Awatar użytkownika
Pacio
Posty: 302
Rejestracja: 21-08-2010, 17:41
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Pacio »

Heja, zamiast na stodołach zapraszamy na nowy teren który wynalazlo SGA. Dukla Pgry jakieś, całkiem ciekawe. Jak się zjedziemy wszyscy to bd konkretne strzelanie ;). Z sanoka jadą 2 samochody, może 3 czyli ponad 10 osób;). Zapraszamy serdecznie SPAS ;)
‎"Kolejna Walka
Może to moja ostatnia
Przeżyję lub zginę
Przeżyję lub zginę"
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 349
Rejestracja: 20-09-2011, 18:19
Lokalizacja: Strzyżów

Post autor: Michał »

Pewnie będę
To nie kulki są drogie!! Tylko pieniądze są bez wartościowe !!
Fortuna Favet Fortibus !!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Popieram propozycję Pacia! Możemy się wybrać na nowe tereny i odpocząć trochę od swoich ;-) tym bardziej, że w ostatnią sobotę listopada będziemy musieli zorganizować coś u siebie ponieważ jak mi doniesiono najprawdopodobniej przyjedzie do nas grupa osób z Krakowa (25 głów 8-) ). 19-20 jest oczywiście zarezerwowany na Rzeszów!
ZEB'U
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

25 osób, o ku?wa :!: :shock:
Jak dla mnie możemy jechać do Dukli na PGR'y,
Awatar użytkownika
ROGI
Posty: 229
Rejestracja: 12-07-2011, 13:19
Lokalizacja: pow. Rop - Sędzisz.
Kontakt:

Post autor: ROGI »

To może i ja się pojawie... z małym składem [ co wy na 15 osób ] jak ostatnio.. :D ?

O ile zaproszenie jestście w stanie rozszeżyć...

aaa i mam pytanie z ostatniej imprezy odnośnie puszki po szamie, ktoś coś widział.?
"Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia"
"Jak idziesz przez piekło, to się nie zatrzymuj "
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

OK Rogi nie ma najmniejszego problemu ;-) wszystko na bieżąco u nas na forum. Co do puchy to nawet nie wiem jak wyglądała :mrgreen: , ale myślę, ze się znajdzie, nie jest to teren tak często uczęszczany o tej porze roku ;-) . Aaaa co do Waszej obecności to jesteście mile widziani zarówno na wyjazd do Dukli jak i na przyjazd Krakusów ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

http://maps.google.pl/maps?saddr=38-430 ... r&t=h&z=16

Mapka dojazdu z Miejsca Piastowego na miejsce strzelania.

START: GODZINA 9:30 :!:
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 218
Rejestracja: 14-03-2011, 18:59
Lokalizacja: Krosno/Szczepańcowa

Post autor: maciek »

Panowie, chciałbym zauważyć że to nie wy jesteście organizatorami strzelania!
Więc do ch*ja moglibyście się odnieść do forum SGA ze zwykłej grzeczności i wsparcia obu teamów w organizacji.
Teren jeszcze nierozdziewiczony, do tego podobno mały, a strzelanie zapowiada się grubo ponad 20 osób!!!
Proponuje teraz na bieżąco obserwować temat na forum (przypominam dla zapominalskich www.radioactives.npx.pl po lewej w menu "FORUM"). Tematy nie są utajnione tak więc można się rozejrzeć.
________________
POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Szanowny Panie Maćku/Packu/Pacmanie (czy jak Ci tam) jeśli pijesz do tego, że zaproponowałem przyjazd do Was chłopakom z Rzeszowa to sorry, faktycznie nie poczytałem Waszego forum, ale kultura Obowiązuje wszystkich Panie Organizatorze i nie życzę sobie wulgaryzmów na naszym forum. Skoro macie za mały teren to nie moja wina. My zawsze zapraszamy wszystkich chętnych niezależnie od tego gdzie organizujemy działania i myślałem, że w zaprzyjaźnionych ekipach tak to funkcjonuje (mój błąd :-/ ) Fakt, że nie dostaliśmy zaproszenia od SGA tylko z Sanoka upewnił mnie w przekonaniu, że można z tego zrobić fajną imprezę z udziałem kilku grup. Skoro jednak Pan Organizator poczuł się urażony i przerażony organizacją czegoś większego to sorki ale ja odpadam. Dodam tylko, ze ostatnio u nas na kamieniołomie gdzie wydawało się, że zmieści się tam tylko kilka osób na lokalną strzelankę z powodzeniem zmieściło się około 28 osób, a jak dobrze pójdzie i 50 osób się zmieści, co zapowiada się kiedy przyjedzie ekipa z Krakowa (kwestia dobrania odpowiedniego scenariusza). W tym miejscu chcę zaproponować to co na początku proponował Mazor czyli Panama u nas na Stodole w Kobylu! Oczywiście ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH BEZ OGRANICZEŃ!
ZEB'U
01foka
Posty: 77
Rejestracja: 26-11-2009, 18:27
Lokalizacja: Jedlicze

Post autor: 01foka »

To Pacek pojechał, bana mu :mrgreen: . Jak nie bede musiał wyjeżdzac w sobotę to też wpadnę na jakieś pijaństwo jak to ktoś podsumował na forum :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
ROGI
Posty: 229
Rejestracja: 12-07-2011, 13:19
Lokalizacja: pow. Rop - Sędzisz.
Kontakt:

Post autor: ROGI »

No to ja odrobinkę namieszałem,,, hmm :-? skołowany jestem.
"Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia"
"Jak idziesz przez piekło, to się nie zatrzymuj "
Awatar użytkownika
juri
Posty: 262
Rejestracja: 15-07-2010, 11:32
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: juri »

na stodole moge wjechac :-P zabiore jeszcze z 10 gangusow ok :?:
Badz szybszy od cienia i twardszy od kamienia ^^
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

No to przecież chyba nie ma co się obrażać na siebie. Myśleliśmy, że czym więcej uczestników tym lepiej, ale jak teren nie jest przygotowany na duuuuże ilości uczestników to trudno.
Gdzie będziemy wymieniać kompozyt to mnie wszystko jedno. Może być mój początkowy pomysł i jest osobny temat co do tego.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Rogi nic nie namieszałeś tylko Pau Packowi chyba coś w szkole albo z dziewczyną nie wyszło i postanowił wyżyć się na forum :mrgreen: Wpadajcie do nas na Stodołę w sobotę! Tak jak napisał Mazor osobny temat ;-)

Ps. Wracając do miejscówek: W Jaśle Małpi Gaj też jest malutki, a pomieścił ponad 20 chłopa!

To tyle koniec tematu!!!
ZEB'U
Awatar użytkownika
Kazman
Posty: 93
Rejestracja: 10-08-2010, 22:07
Lokalizacja: Targowiska

Post autor: Kazman »

Nie ogarniam spiny jaka wyszła na waszym forum. Teren jest niezbadany i nie wiemy jeszcze jak może wyglądać strzelanka, ile osób się na terenie zmieści żeby nie wyglądało to jak "siatkówka na stole do ping ponga".
Zebu z całym szacunkiem do Ciebie nie powinieneś zaraz jechać po packu zw na jego wypowiedz, bo chłopak napisał poprostu co o tym myśli. Chcieliśmy zebrać pare osób na próbę a nie batalion wojska więc zluzujmy pośladki.
P.S co do wulgaryzmów nie widze nic gorszego od tego co znajduje w wypowiedziach Twoich członków na forum
"Kurwa!!! Sam wymyśliłeś czwartek!!! Na imieniny idzie się wieczorem a nie po południu jak byście postrzelali do 19.00 to by Was szlag nie trafił :evil: Ogólnie jestem wkurwiony bo Wasze rodziny też powinny zrozumieć, że mieliście wcześniej coś zaplanowane!!!"
- to Twoja wypowiedz-

Pozdrawiam
Thousands of feet march to the beat
It's an army on the march
Long way from home
Paying the price in young men's lives
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Ja odpadam, zajęcia.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
Promar
Posty: 82
Rejestracja: 09-08-2010, 19:03
Lokalizacja: Targowiska/Wróblik

Post autor: Promar »

Panowie nie spodziewaliśmy się takiej dużej frekwencji, teren na zdjęciach wydawał się duży ale zostałem poinformowany ze teren jest mały i tyle osób by się nie pomieściło zwłaszcza że ten teren jest chyba ogrodzony. Z chęcią byśmy ze wszystkimi postrzelali bo dawno się nie widzieliśmy a z chłopakami od Rogiego to bardzo rzadko mamy okazje postrzelać.Osobiście nie widziałem tego terenu ale dostałem informacje że teren jest na około 15 osób więc wydaje mi się jakby przyjechał jeszcze Rzeszów ( 15 chłopa) to strzelanka była by dość ciasna. Oczywiście nikomu nie bronimy się strzelać w ten dzień z nami bo po pierwsze dobrze nam się współpracuje a po drugie nie możemy :D.Jedynie chcemy poinformować was że przy takiej ilości osób może być ciasno i nie każdy może być zadowolony.
Awatar użytkownika
ROGI
Posty: 229
Rejestracja: 12-07-2011, 13:19
Lokalizacja: pow. Rop - Sędzisz.
Kontakt:

Post autor: ROGI »

No ja jednak coś namieszałem, pół żartem odniosłem się do ostatniej ilośći wojaków, z Rzeszowiakami tak jest że w najmniej oczekiwanym momencie wypada 3 auta, i na raz 15 chłopa chce strzelać.

Ogólnie szukałem ekipy 5 łba coby na wache wyrobić, o co...

I przepraszam SGA że na PFASG-u źle zatytułowałem temat... no panowie...
"Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia"
"Jak idziesz przez piekło, to się nie zatrzymuj "
Burt
Posty: 151
Rejestracja: 13-03-2011, 20:39
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Burt »

Ironiczne wypowiedzi skierowane w stronę chłopaków z SGA były nie na miejscu. Prawda taka, że jak chcą to mogą organizować strzelankę gdzie chcą, nawet w czyimś ogródku o wymiarach 10 x 10m. Nic nam do tego. Jak ktoś nas gdzieś zaprasza to super, jednak to nie znaczy że my (nie będąc organizatorami) mamy ściągać jeszcze więcej osób. To tak jak być zaproszonym na przyjęcie weselne z osobą towarzyszącą i przyprowadzić całą rodzinę. Wszyscy się znamy, współpracujemy i nie ma tu kurwa miejsca na jakieś nieporozumienia na tak banalnej płaszczyźnie. Chłopakom z SGA życzę miłej zabawy, my jednak tym razem pobawimy się w Panamę na stodole. Liczę na to że wkrótce wszyscy (SPAS, SGA, AIM, CKP, Airsoft Sanok i inne) się spotkamy i powymieniamy kompozyt. Pozdr :-)
Burt
Posty: 151
Rejestracja: 13-03-2011, 20:39
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Burt »

Rogi, nie ma co już mieszać. Sprawa wyjaśniona. Ot poprostu małe nieporozumienie i lekka wylewność słabiutkiego sarkazmu z obu stron. Sprawy nie było.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Kazman z całym szacunkiem, ale Pacek chyba troszkę za ostro pojechał, mógł to zrobić normalnie, delikatnie i nie było by sprawy. Być może moja gaśnica również była zbyt dosadna, ale na obcym forum staram się być kulturalny, a jeżeli myślisz, że wypowiedź Packa była OK to gratuluję! Chodziło mi nie tylko o tego " ch*ja" w wypowiedzi ale o całą wypowiedź! Szanujmy się troszkę! Poza tym to na co ja sobie mogę pozwolić z chłopakami ze SPAS-u na własnym forum to jest nasza sprawa bo znamy się między sobą jak łyse konie i chłopaki doskonale mnie rozumieją, a co innego jak młody wyrywny człowiek wyskakuje z takimi tekstami!

Jak wcześniej pisałem KONIEC TEMATU!
ZEB'U
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Myślę, że tą dyskusję nie ma najmniejszego sensu dalej ciągnąć. [zamykam temat]
Sprawa kończy się na tym, że do Dukli nie przyjedziemy, dzięki wielkie za zaproszenie, do innego razu.
Zablokowany