Sobota - łączki

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
juri
Posty: 262
Rejestracja: 15-07-2010, 11:32
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: juri »

mowicie cos o strzelance podemnie a zaptal sie ktos wczesniej czy w sobote o 13.30 mi pasuje? NIE :!: wiec po co mi ktos pisze podemnie :?: to ze w jedna sobote bylem o 13 to nie znaczy ze w 2 tez bede bo mam ruchome zajecia w szkole i roznie pracuje...
Badz szybszy od cienia i twardszy od kamienia ^^
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2024
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Juri, nie gorączkuj się tak, bo przecież po ostatniej strzelance na jakiej byłeś, mówiłeś mi, żebyśmy coś zrobili popołudniu bo wtedy masz czas. Jak nie pamiętasz to trudno. :-/
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Do Grigorija: Nie obrażam się, ale uważam, że kulturą dalej zajedziesz niż chamstwem, poza tym jest to forum publiczne i obowiązują pewne zasady!
Do Juriego: Pisząc to co napisałem miałem na myśli, że pewne rzeczy można sobie wyjaśnić poza forum, a takie obrażanki i wyciąganie jakichś pierdoł publicznie wcale dobrze nie wygląda, a już na pewno nie świadczy dobrze o tych którzy to piszą. Bez urazy ale piszę to dla Waszego dobra a nie dlatego, że mam wielką kulturę (tak na prawdę to chyba nikt taką nie dysponuje, ale trzeba się starać jak we wszystkim), tylko po to, że czasami dobrze posłuchać zdania starszych. Ot co zwykła rzecz i zwykła kultura osobista (wcale nie taka wielka, rzekłbym podstawowa). Pozdrawiam!
ZEB'U
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2024
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Dobra, będzie tego, zamykam temat.
Zablokowany