PATROL

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
juri
Posty: 262
Rejestracja: 15-07-2010, 11:32
Lokalizacja: Frysztak

PATROL

Post autor: juri »

Czesc jak mowilismy na strzelance w piatek idziemy na patrolo do laczek rozbijamy w lesie obozik i koczujemy:p w sobote rano zjawia sie reszta i sie napier... :-P jak sa chetni jeszcze to pisac :-P
Badz szybszy od cienia i twardszy od kamienia ^^
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Aleś wysmarował temat :mrgreen:

Tak jak napisał Juri w dniu 01.07.2011r o godz. 15.00 zainteresowane patrolem osoby zbierają się koło "Remizy" w Kobylu i idą lasem aż do Łączek Jagiellońskich, po drodze rozbijają obóz i nocują w lesie, czas dotarcia na miejsce około 10.00 w dniu 02.07.2011r.

Druga ekipa zbiera się w Łączkach Jagiellońskich w dniu 02.07.2011r o godz. 9.00 rozbija obóz i czeka na atak ekipy patrolowej.

PISAĆ KTO JEST ZAINTERESOWANY I DO KTÓREJ GRUPY CHCE NALEŻEĆ!!!
Ostatnio zmieniony 30-06-2011, 08:36 przez zebu, łącznie zmieniany 3 razy.
ZEB'U
Awatar użytkownika
juri
Posty: 262
Rejestracja: 15-07-2010, 11:32
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: juri »

nie sluchajcie tego Pana wyzej :-P na ten patrol idzie z nami jeszcze halik :-P no to pasowalo by zebys Zebu mial z 6 osob przynajmniej :-P poza tym jesli ktos chce uzyskac jakies info o patrolu to pisac do mnie albo burta ;-) wyruszamy troche wczesniej a zbiorka jest kolo remizy OSP w kobylu:P

ps. Zebu zrob zagajke z zona albo z kims zeby Cie ktos podrzucil nawet ja moge podskoczyc po Ciebie :-P bo jak nie bedziesz mial ekipy na sobote to moze przespacerujesz sie z nami :-P :?: :?: :?: :?: :?:
Badz szybszy od cienia i twardszy od kamienia ^^
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Sorry ale się nie przespaceruję :-P
Jak trzeba będzie to sam Was wystrzelam ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
juri
Posty: 262
Rejestracja: 15-07-2010, 11:32
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: juri »

jak tam chcesz :-P wiesz tak naprawde to chcialem spac z Toba ;-) hehe
tak w ogole to fajnie by bylo zeby jechal Zyga albo ktos no bo nie wiem czy nam sie bedzie chcialo zapierdalac z buciorka spowrotem do domu:P wczoraj mowilismy romkowi o strzelance ale stwierdzil ze nie ma auta i go nie bedzie :-P
Badz szybszy od cienia i twardszy od kamienia ^^
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Ja odpadam z oczywistych względów na najbliższe 2 miesiące.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Burt
Posty: 151
Rejestracja: 13-03-2011, 20:39
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Burt »

rozpoczęcie marszu o 19 odpada totalnie (zbyt późno). zbiórka pod osp w kobylu o 15. my nie będziemy gnać jak pojeby przez las żeby zdążyć na 9. to ma być spokojny marszyk, tak aby każdy mu podołał, musi być też czas na rozbicie obozu, tego się nigdy nie robi jak już gówno widać, tylko odpowiednio wcześniej, zanim się ściemni ( przygotrowanie miejsca na ognisko, rozpalenie ogniska, zjedzenie czegoś ciepłego, przepicie gorzałką itd). wszystko musi trwać odpowiednią ilość czasu, żeby się czegoś nauczyć i zwyczanie dobrze pobawić.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Jak chcecie, wydawało mi się, że od 19.00 jest wystarczająco bo nie wiedziałem, że chcecie w miedzy czasie zrobić piknik.
W każdym razie o 10.00 w sobotę czekam na Was w Łączkach, a jak n ie załatwicie transportu to ewentualnie mogę Was odwieźć po działaniach.
ZEB'U
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Ja prawdopodobnie nie pójdę w piątek, ponieważ będę miał egzamin wewnętrzny na prawko, wpadnę tylko na sobotę. Chyba, że podążę szlakiem patrolu nieco później.
Awatar użytkownika
BISKUP
Posty: 301
Rejestracja: 28-11-2010, 16:50
Lokalizacja: Z...

Post autor: BISKUP »

Jeszcze jak i kolega!!!
"...W Polsce jak w lesie, nie kurwa w Polsce jak w chlewie obsranym gównem" Testoviron (2007-2013)
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Biskup do której grupy się łapiesz???
(czytać dokładnie cały temat, a nie tylko ostatnie posty!!!)
ZEB'U
Awatar użytkownika
BISKUP
Posty: 301
Rejestracja: 28-11-2010, 16:50
Lokalizacja: Z...

Post autor: BISKUP »

Wpisali nas do patrolu ok... Możemy w piątek
"...W Polsce jak w lesie, nie kurwa w Polsce jak w chlewie obsranym gównem" Testoviron (2007-2013)
Awatar użytkownika
BISKUP
Posty: 301
Rejestracja: 28-11-2010, 16:50
Lokalizacja: Z...

Post autor: BISKUP »

ok o której w sobotę? Jedni piszą że 19 inni że 15 więc?
"...W Polsce jak w lesie, nie kurwa w Polsce jak w chlewie obsranym gównem" Testoviron (2007-2013)
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

O 15:00 jest zbiórka pod remizą w Kobylu w piątek na wymarsz :!: W sobotę jest o 10:00 przewidywany atak. :!:
Awatar użytkownika
BISKUP
Posty: 301
Rejestracja: 28-11-2010, 16:50
Lokalizacja: Z...

Post autor: BISKUP »

to chciałem wiedzieć;) Do zobaczenia w pt ŻOŁNIERZE!
"...W Polsce jak w lesie, nie kurwa w Polsce jak w chlewie obsranym gównem" Testoviron (2007-2013)
Burt
Posty: 151
Rejestracja: 13-03-2011, 20:39
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Burt »

Zebu, coś mi się zdaje że lista poszczególnych składów nie jest zbyt świerza. Z tego co wiem to ja będę mógł liczyć jedynie na Griszę, Biskupa i Juriego oraz Halika (z tego co zasłyszałem to obecność Juriego i Halika jest pod małym znakiem zapytania). Zebu, jak ze skołowaniem ludzi do składu ekipy broniącej? Z tego co zasłyszałem to Hetman by był chętny. W moim przypadku, jeśli Juri i Halik odpadną to przyda mi się Mazor. Mazor mógłby ruszyć sam naszym śladem i dojść do pizdniętego punktu na mapce, gdzie miałby się spotkać z resztą reconu. Troche bajzel na forum się zrobił, a najwyższy czas podjąć jakieś decyzje. :)
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Widzisz Burt jakie jest zaangażowanie i jak poszczególni gracze zgłaszają swoja przynależność do poszczególnych składów. Sam się w tym pogubiłem i nie za bardzo mogę zaktualizować listy. W związku z tym je usuwam, a Ty jak masz świeższe informacje to skleć listy po swojemu ;-)
ZEB'U
Burt
Posty: 151
Rejestracja: 13-03-2011, 20:39
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Burt »

Recon;

1. Burt
2. Grisza
3. Biskup
4. Kolega Biskupa

Obrona;

1. Zebu
2. Mazor
3. Hetman
4. Młody #1
5. Młody #2
Ostatnio zmieniony 30-06-2011, 20:21 przez Burt, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
juri
Posty: 262
Rejestracja: 15-07-2010, 11:32
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: juri »

jak mowilem bartkowi dam znac wieczorem gdzie bede.

ps. jak nic nie bede robil wieczorem to szukam kompana z ktorym moge ak opic 2 raz zeby sie nie rozlecial wiec jak ktos chce isc to dzwonic stawiam
Badz szybszy od cienia i twardszy od kamienia ^^
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Jest jeszcze kolega Biskupa więc pewnie będzie w Patrolu, Melon niestety nie da rady, być może będzie dwóch młodych tych co ostatnio ale nie mam od nich informacji.
ZEB'U
Burt
Posty: 151
Rejestracja: 13-03-2011, 20:39
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Burt »

Dobra, wobec tego skład patrolowy to ja, Biskup, Grisza i kolega Biskupa i KONIEC. Nie ma już wolnych miejsc w reconie. Ci, którzy jednak będą mogli brać udział w działaniach walą do drużyny broniącej się, tam też trzeba ludzi. Polecam wszystkim kolesiom z reconu porządnie się zaopatrzyć w sprzęt i czas. Szczerze mówiąc pierwszy raz będę szedł z mapką do celu. Do pokonania jakieś 15 km, z czego może kawałek znam, reszta to dla mnie czarna magia. Nie ździwta się jak się zgubimy, bo mape, kompas i takie tam pierdółki będę miał pierwszy raz w polu. Pierwszy raz w życiu. Ale kiedyś trzeba się tego nauczyć :D Nie bójcie się, najwyżej będzie ciekawiej, więcej adrenalinki :D
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

To ostatecznie zmień listy :!:
ZEB'U
Awatar użytkownika
hetman
Posty: 333
Rejestracja: 22-02-2010, 08:05
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: hetman »

Griszy może nie być, ponieważ przyjechali do niego kuzyn z kuzynką. Ale nie mam 100% pewności.
Burt
Posty: 151
Rejestracja: 13-03-2011, 20:39
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Burt »

O ja pierdole. Jak już nawet Griszy nie będzie to nie ide na recon :P Po co? Z kim ja się tam napije, z kim poświruję z kim poudaję Gryllsa wcinając ślimaki i dżdżownice?
Ostatnio zmieniony 30-06-2011, 21:37 przez Burt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

To niech bierze kuzyna i kuzynkę i do lasu :mrgreen:
A tak poważnie to się zastanówcie bo jutro już piątek! Jak nie dacie rady iść to może chociaż w sobotę się pojawicie! godzina zbiórki pozostaje bez zmian 9.00 Łączki !!!
ZEB'U
ODPOWIEDZ