27.02.2011 - Świerchowa - Zlot organizowany przez CKP Jasło

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

27.02.2011 - Świerchowa - Zlot organizowany przez CKP Jasło

Post autor: H4llow »

Jeden z członków CKP Jasło zaprosił nas na zlot w dniu 27.02.2011 w Świerchowej koło Nowego Żmigrodu. Kto by się na to pisał.

http://www.ckp.cyberdusk.pl/www/index.p ... sg4594#new - tu będą informacje na bieżąco

Ekipa na wyjazd:
1. Tomek - 50%
2. Mazor
3. Czarny Wilk
4. Ja
5. ...
Ostatnio zmieniony 25-02-2011, 11:36 przez H4llow, łącznie zmieniany 3 razy.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Można to przemyśleć ;-) Tym bardziej, że chłopaki z CKP u nas byli, a my u nich nie ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Jak będę miał z czym to jak najbardziej się pisze.
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Pojawiły się nowe informacje (z forum CKP Jasło):

Informacie o zlocie:

Wstęp symboliczne 3zł/os(płatne w dzień imprezy) w które wlicza się:
-materiały potrzebne do scenariusza
-smaczne mięcho na ognisko, chleb itp
-woda do picia

Plan imprezy:
11:00 Zbiórka na miejscu
11:30 Odprawa
12:00 Rozpoczęcie Scenariusza
15:00 Zakończenie scenariusza(jeżeli nie wyjaśni się wcześniej)
15:30 Ognisko
16:00 Strzelanki dla niewyżytych
(godziny mogą ulec niewielkim zmianom )

Kontakt do organizatorów(przed zlotem jak i w trakcie imprezy):
Bitelz: 696 020 839
Silver Wolf: 500 192 774

Scenariusz:
Przewożący ważny transport helikopter został zestrzelony nad pobliskim lasem. Załoga składająca się z niewielkiej liczby komandosów zdołała wyskoczyć na czas z helikoptera zabierając ze sobą skrzynie zawierającą rakietę z ładunkiem nuklearnym. Niestety helikopter eksplodował rozrzucając po całym lesie klucze broniące dostępu do skrzyni. W owym lesie pojawiły się dwie frakcje pragnące zdobyć owa rakietę i robiące wszystko by nie zdobyła ich konkurencyjna frakcja. Komandosi wiedzą, że nie stawią długo oporu przeważającej liczbie atakujących lecz zrobią wszystko by utrudnić im to zadanie maksymalnie wierząc, że nadejdzie pomoc.

Zadania:
Frakcja żółta - zdobycie kluczy potrzebnych by otworzyć skrzynię, eliminowanie członków przeciwnej frakcji, zdobycie bazy i wystrzelenie rakiety.

Frakcja niebieska - zdobycie kluczy potrzebnych by otworzyć skrzynię, eliminowanie członków przeciwnej frakcji, zdobycie bazy i wystrzelenie rakiety.

Komandosi - za wszelką cenę bronić dostępu do bazy i skrzyni.

Wygrana:
Wystrzelenie rakiety przez którąś z frakcji - wygrana tej frakcji
Niewystrzelenie rakiety w ciągu 3h - przybycie posiłków - wygrana komandosów


Regulamin scenariusza:
Po dostaniu jesteś ranny i wołasz medyka, ten zawiązuje Ci bandaż na ramieniu, wracasz do gry. Dostaniesz kolejny raz schodzisz do respa, ściągasz bandaż, czekasz, aż w respie będzie co najmniej 3 ludzi, wracacie do gry. Po każdym wyjściu z respa sytuacja się powtarza, czyli dostałeś, wołasz medyka, bandaż, grasz, kolejne oberwanie, resp itd
Liczba respów nieograniczona. Liczba bandaży: jeden na każdego gracza.
Medycy: 1 na każde 10 osób we frakcji. Medycy nie mogą leczyć samego siebie tylko inny medyk może ich uleczyć.


Regulamin ogólny zlotu:
I - Postanowienia ogólne

1. Rozgrywki ASG będą się odbywać na terenie, który w miarę możliwości zostanie oznaczony i objaśniony grupom uczestniczącym. Miejsca szczególnie niebezpieczne zostaną pokazane przez organizatora przed rozpoczęciem walki, ponadto każdy dowódca dostanie mapę terenu.

2. W przypadku, gdy cywil / policjant / leśniczy etc. pojawi się na terenie rozgrywki należy I. Opuścić broń
II. Podejść do wyżej wymienionej osoby
III. Uprzejmie wyjaśnić, co się dzieje na terenie rozgrywki
IV. Skierować taką osobę do organizatora, który udzieli wszelkich informacji tejże osobie

3. Podział na drużyny będzie ekipami, co wykluczy wszelkie nieporozumienia. Jedynie w przypadku nierównych szans organizatorzy będą przydzielać poszczególnych maniaków do drużyn.

4.Oznakowanie:
I. Organizatorzy zapewnia oznakowanie obydwu drużyn.
II. Każdy uczestnik zobowiązany jest do posiadania czerwonego kawałka materiału dla "trupów"

5. Każdy uczestnik powinien zabrać ze sobą jakiś suchy prowiant i coś do picia.

6. Sprzęt:
I. Za rzeczy pozostawione / zgubione organizatorzy nie odpowiadają.
II. Prosimy zgłaszać rzeczy znalezione i zgubione, będziemy starali się pomóc

7. Ponadto każdy uczestnik powinien się wykazać kultura: przestrzegać regulaminu, stosować się do poleceń organizatorów.

8. Nikt nie będzie wykluczał lub dyskryminował kogoś ze względu na broń /mundur itp.

9. Na strzelankach organizowanych przez nasza ekipę obowiązuje zakaz używania środków pirotechnicznych innych niż dostarczonych przez organizatora.

10. Każdy uczestnik ma prawo posiadać broń białą np.: nóż pod warunkiem, iż:
a) nie jest on używany w trakcie walki przeciwko innym uczestnikom.
I. Nie jest założony na broń.
II. Służy tylko i wyłącznie jako ozdoba lub w przyrząd ratunkowy (np. do odcięcia liny, która może zagrażać zdrowiu lub życiu).

11. Na naszych spotkaniach nie obowiązuje zakaz picia alkoholu!
I. POD WARUNKAMI:
a) jest on spożywany przez osoby pełnoletnie
b) nie jest on pity podczas trwania rozgrywek na terenie działań
c) osoba spożywająca nie zachowuje się nieracjonalnie, agresywnie, bezmyślnie
II. SYTUACJE AWARYJNE:
a) gdy organizatorzy stwierdzą, że maniak nie jest zdolny do uczestniczenia w rozgrywkach maja prawo go zawiesić lub nawet wykluczyć
b) zostanie zgłoszone przez któregoś z uczestników, iż zachowanie maniaka jest niedopuszczalne zgłasza to organizatorowi i sprawa udziału tego zawodnika zostaje wyjaśniona przez organizatora, zgłaszającego i "osądzonego"
c) alkohol był spożywany przez osobę niepełnoletnią= DEFINITYWNE WYKLUCZENIE Z ROZGRYWEK

12. W rozgrywkach będzie wyznaczona "zielona strefa"(oddalone w miarę możliwości terenowych od terenu rozgrywki), w której:
I. Można będzie bezpiecznie zdjąć okulary
II. Obowiązuje zakaz prowadzenia ognia (strzelania)
III. Obowiązuje zakaz noszenia magazynka w broni.
IV. Obowiązuje zakaz używania środków pirotechnicznych.
V. Obowiązuje zakaz trzymania palca na spuście

13. Na strzelance obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia okularów ochronnych (można je ściągnąć w zielonej strefie).

14. W przypadku wątpliwości do okularów noszonych przez któregoś z uczestników organizator zastrzega sobie prawo do przetestowania tych okularów.

15. Na strzelance obowiązuje próg wiekowy wynoszący 16 lat. W przypadku chęci uczestniczenia osoby poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda od rodziców.

16. Na spotkaniach nie obowiązuje ograniczenie mocy replik.
I. Dopuszczalne jest używanie repliki o mocy powyżej 500fps, jeśli jest to karabin snajperski (semi) lub broń wsparcia- M16 z hicapem to NIE broń wsparcia.
Niedopuszczalne jest strzelanie do osoby oddalonej o mniej niż 10m z repliki, która może wyrządzić krzywdę(zbyt duża moc, albo serią po twarzy-szanujmy się). Grozi to wyrzuceniem z rozgrywki.
II. Organizator zastrzega sobie prawo do sprawdzenia broni uczestników na chronometrze.
III. W przypadku, gdy zostanie złamany któryś z powyższych podpunktów to organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia takiego gracza z dalszej rozgrywki.

17. Każdy uczestnik odpowiada za swoje bezpieczeństwo i zdrowie.

18. Używanie komunikacji radiowej jest dozwolone pod warunkiem, iż będzie ona używana zgodnie z regulaminem.
Organizator rezerwuje sobie kanał 7.

II - Trafienia

19. Za trafienie uznaje się dostanie w każda cześć ciała / oporządzenia.

- Osoba trafiona bezpośrednio po trafieniu wyciąga czerwona szmatę by wyraźnie zaznaczyć fakt trafienia oraz siada w miejscu, w którym dostała o czeka na medyka (o ile są tacy wyznaczeni, jeśli nie to osoba trafiona schodzi do zielonej strefy tak nie utrudniać innym prowadzenia dalszej rozgrywki)

- Medyk (o ile w danej rozgrywce będą tacy wyznaczeni) podbiega do rannego opatruje go i od tej chwili osoba uznawana za ranna może w znowu podjąć walkę. Można zostać wyleczonym tylko raz zanim zejdzie do respa. Jeżeli medyk nie przybędzie do rannego w ciągu Ok 5 minut to w takim wypadku ranny umiera w wyniku wykrwawienia się. I udaje się do respa.

I. W przypadku dostania od osoby ze swojej drużyny trafienie liczy się jak każde inne "Friendly Fire On"
II. Trafienie w bron się nie zalicza do trafienia.
III. Rykoszety również nie zaliczają się do trafień.
IV. W przypadku sporu, obaj walczący schodzą i wyjaśniają sytuacje w zielonej strefie (sprawa musi zostać wyjaśniona na strzelance)

20. Niedopuszczalne jest wystawianie samej broni zza rogu / drzewa i prowadzenie takiego ognia.

21. Nie jest mile widziana obecność tzw. Terminatorów za bycie terminatorem uznaje się osobę, która:
I. Nagminnie twierdzi, ze nie została trafiona wbrew zeznaniom naocznych świadków.
II. Zostaje trafiona podnosi rękę do góry / lub chowa się gdzieś, po czym nadal walczy.
Wszelkie tego typu zachowania nie będą tolerowane i grozi za nie wykluczenie z dalszych rozgrywek.

III - Zasady rozstrzygania sporów

22. Gdy inny uczestnik mówi nam, że dostaliśmy, a my nie jesteśmy tego pewni to SCHODZIMY.

23. Gdy inny uczestnik mówi nam, że dostaliśmy, a my jesteśmy pewni, na 100% że NIE DOSTALIŚMY to próbujemy dojść do porozumienia a gdy to się nie uda patrz pkt 27.

24. Gdy wydawało nam się, że dostaliśmy, ale nikogo nie widzimy to SCHODZIMY.

25. Jeżeli widzimy kogoś, kto od nas dostał to staramy się spokojnie powiedzieć tej osobie, że dostała.

26. Jeżeli osoba opisana w punkcie 25 nadal prowadzi walkę lub gdzieś się chowa, po czym walczy to:
I. Podchodzimy do takiej osoby, aby jej wyjaśnić, że jest nieżywa / ranna lub
II. Strzelamy tak dopóki osoba ta nie poczuje trafienia lub
III. Podchodzimy do takiej osoby i razem z nią udajemy się do zielonej strefy w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

27. W przypadku gdy spór nie zostanie rozwiązany wtedy należy się udać wraz z osobą w którą weszliśmy w konflikt do organizatora w celu wyjaśnienia sytuacji. Organizator pełni wtedy role mediatora.

IV - Postanowienia Końcowe

28. Powyższy regulamin ma na celu ujednolicenie zasad na spotkaniach.

29. Wszelkie niejasności proszę kierować do organizatora, który postara się je wyjaśnić.

30. Za nieprzestrzeganie regulaminu organizator będzie wykluczał z rozgrywek.

31. Podczas trwania Zlotu zakazane są wszelkie działania mogące kojarzyć się z propagowaniem ideologii nazistowskiej i komunistycznej.

32. Organizator zastrzega sobie możliwość odrzucenia zgłoszenia uczestnictwa bez podania przyczyny.

33. Osoby chcące fotografować/filmować/oglądać rozgrywki nie uczestnicząc w nich MAJĄ OBOWIĄZEK posiadać kamizelki odblaskowe oraz sprawdzoną ochronę oczu(patrz pkt 14). Nie powinien również "pchać" się pod ostrzał ani zdradzać pozycji ukrytego maniaka pod pretekstem "fajnego ujęcia".

34. Po strzelance zostanie zorganizowana mała imprezka z ogniskiem, na której:
I. Obowiązuje zakaz używania replik(chyba ze do zdjęć)
II. Posiadania załadowanej broni
III. Wspominania i wypominania sobie sporów z rozgrywki(darujmy sobie, było-minęło)
IV. Będzie można usmażyć sobie coś na ciepło, spożyć każdy rodzaj płynu(alkohol-tylko pełnoletni), powspominać fragi i podziękować organizatorom za zajebisty zlot

Zależy nam na BEZPIECZNEJ, koleżeńskiej i milej atmosferze spotkań wiec liczymy, iż podejście innych również będzie pozytywne i dojrzale, co ułatwi nam prace ze sobą.


Każdy uczestnik wysyłając zgłoszenie zgadza się na zasady zawarte w regulaminie i jest ich świadom.

Wzór zgody opiekunów/rodziców dla niepełnoletnich znajduje się tutaj:
http://www.ckp.cyberdusk.pl/www/index.p ... icseen#new
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

W związku z powyższym proponuję wpisywać się kto byłby chętny na wyjazd!

ps. Zapowiada się nieźle ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

No ja bankowo. :D

Tomka zapytam.

PS: Zebu - zamówiłem to co tam trzeba było do mojego karabinu.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Jak będę miał z czym to również na 200% jadę.
Awatar użytkownika
BISKUP
Posty: 301
Rejestracja: 28-11-2010, 16:50
Lokalizacja: Z...

Post autor: BISKUP »

Jak będzie PSO to pewnie sięskuszę xD Wilk też pojedzie (ma nową replikę) :mrgreen:
"...W Polsce jak w lesie, nie kurwa w Polsce jak w chlewie obsranym gównem" Testoviron (2007-2013)
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

W zależności od tego ilu nas będzie, to zabierzemy się pewnie na 2 samochody (ja biorę jeden) i zbierzemy się o 10 w jednym miejscu. Nie wiem jak Bogdanowi będzie lepiej jechać (przez Moderówkę) czy woli podjechać do Twierdzy na Orlen i tam byśmy się mogli spotkać i razem pojechać.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Sorry Panowie, ale wypadła mi impreza więc na 100 nie dam rady :-(

ps. Reprezentujcie godnie SPAS!
ZEB'U
Awatar użytkownika
Pies
Posty: 69
Rejestracja: 06-12-2010, 08:20
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Pies »

Mnie też tam nie będzie, bo mi weselicho wypadło.
Awatar użytkownika
Lupus
Posty: 247
Rejestracja: 12-04-2010, 14:35
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Lupus »

Myślę, że powinienem dać radę się wybrać. Jeśli zdążę się zapoznać z nową repliką, to jak powiedział Biskup-już z moją czarną Masadą ;-).
"Lupus pilum mutat - non mores."
"Dum spiro, spero."
"Walcz po to, by przetrwać. Przetrwaj po to, by walczyć."
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Maćku musisz sobie podjechać do mnie po swoją m-kę bo ja nie będę miał jak Ci jej podrzucić.
ZEB'U
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Ok. Będziesz jutro w domu?
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
juri
Posty: 262
Rejestracja: 15-07-2010, 11:32
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: juri »

ja nie jade :-P
Badz szybszy od cienia i twardszy od kamienia ^^
Awatar użytkownika
BISKUP
Posty: 301
Rejestracja: 28-11-2010, 16:50
Lokalizacja: Z...

Post autor: BISKUP »

Ja też... Choroba :-/
"...W Polsce jak w lesie, nie kurwa w Polsce jak w chlewie obsranym gównem" Testoviron (2007-2013)
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Mamy problem. Zlot jest w niedzielę, a ja musze do Krk jechać, bo mam zajęcia już. Także ja i Tomek odpadamy. Sorry za robienie zamieszania, ale dopiero teraz skojarzyłem, ze to niedziela a nie sobota.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Intencje były dobre, a wyszło..... jak zawsze :-/
ZEB'U
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Po tygodniu wreszcie dostałem kompa z naprawy, szkoda, że nikt nie jedzie. Ja i tak bym odpadł, ponieważ niespodziewanie dorwało mnie choróbsko.
Awatar użytkownika
Lupus
Posty: 247
Rejestracja: 12-04-2010, 14:35
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Lupus »

I ja niestety jestem chory. Nie jadę, bo nie chcę się do końca załatwić.
"Lupus pilum mutat - non mores."
"Dum spiro, spero."
"Walcz po to, by przetrwać. Przetrwaj po to, by walczyć."
Awatar użytkownika
BISKUP
Posty: 301
Rejestracja: 28-11-2010, 16:50
Lokalizacja: Z...

Post autor: BISKUP »

:mrgreen: Ale się skończyło...
"...W Polsce jak w lesie, nie kurwa w Polsce jak w chlewie obsranym gównem" Testoviron (2007-2013)
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Żal.pl
ZEB'U
Zablokowany