21.08.2010 [TARGOWISKA]

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
Promar
Posty: 82
Rejestracja: 09-08-2010, 19:03
Lokalizacja: Targowiska/Wróblik

21.08.2010 [TARGOWISKA]

Post autor: Promar »

Z kumplem z Targowisk organizujemy strzelanie w Targowiskach.Data spotkania to 21 sierpnia czyli sobota zbiórka o godzinie 10 rano przy zielonej rampie gdzie przeważnie są zwalone drzewa.

Zapraszamy Waszą drużynę do wspólnej zabawy.Jeśli znacie kogoś kto mógłby jeszcze wpaść to zapraszamy.Termin nie zostanie zmieniony.

Mamy zamiar zaprosić jeszcze Zręcin, Krościenko Wyżne, Sanok, Łężany bo na tyle pozwalają nam kontakty :D.Będę informował skąd ile osób przyjedzie.

Jeśli znajdą się chętni to prosiłbym jedną osobę z ekipy która przyjedzie o numer telefonu.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Wstępnie jestem zainteresowany, pod warunkiem, że Miron nie będzie się wpieprzał ze swoimi pomysłami :mrgreen: Na razie jest jeszcze trochę czasu to dam znać ilu by nas przyjechało ;-)
Dzięki za zaproszenie i pozdrawiam!

ps. mój fon: 66 51 15 741
ZEB'U
Awatar użytkownika
Promar
Posty: 82
Rejestracja: 09-08-2010, 19:03
Lokalizacja: Targowiska/Wróblik

Post autor: Promar »

Miron nie jest z Targowisk więc on teraz nie organizuje :D
Awatar użytkownika
juri
Posty: 262
Rejestracja: 15-07-2010, 11:32
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: juri »

jak coś to ja jadę :-D
Badz szybszy od cienia i twardszy od kamienia ^^
Awatar użytkownika
Promar
Posty: 82
Rejestracja: 09-08-2010, 19:03
Lokalizacja: Targowiska/Wróblik

Post autor: Promar »

Sytuacja co do ilości ludzi narazie wygląda tak:

Sanok- póki co 3 osoby

Zręcin- 3 osoby na 100% jeszcze muszą załatwić transport i 2 osoby z Krosna co do nich dołączyli

Krościenko Wyżne-Mówią że ponad 5 przyjedzie

Łężany- narazie nie otrzymaliśmy odpowiedzi

Targowiska- 2 osoby

Lawa pytał się też Miron'a ale odpowiedzi jeszcze nie uzyskał
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2024
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Również był pojechał. Jakby coś to rezerwuję miejsce. :-D
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

SPAS- wstępnie 4 osoby ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
juri
Posty: 262
Rejestracja: 15-07-2010, 11:32
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: juri »

w sobote zbiorka o 8 na przystanku i o 8.20 jedziemy do Zeba!! zanim autobus sie dotoczy i dojdziemy to akurat bedzie 9 :-P
Badz szybszy od cienia i twardszy od kamienia ^^
Awatar użytkownika
Promar
Posty: 82
Rejestracja: 09-08-2010, 19:03
Lokalizacja: Targowiska/Wróblik

Post autor: Promar »

Mam jeszcze do was kilka pytań.Otóż doszły mnie słuchy że ktoś proponował zrobienie grilla po zabawie.Jeśli chcecie coś takiego zorganizować to nie wiedzę problemu mielibyśmy jednak prośbę czy ktoś nie mógłby jakiegoś małego grilla wziąć do samochodu.Jeżeli nie było by takiej możliwości to coś wykombinujemy.

Jaki scenariusz chcielibyście rozegrać bądź jak macie jakiś ciekawy to słucham.Wybraliśmy się z kumplem do lasu i stwierdziliśmy że najlepsze scenariusze do rozegrania to:

VIP
Capture the flag
Obrona lini

Kumpel mówił że Sanok również mógłby przywieźć jakieś skrzynie do scenariuszu z przenoszeniem ładunku.Proszę abyście się wypowiedzieli na ten temat.

Pytanie jeszcze mam dotyczące trafień.Będziemy bawić się z medykami czy po prostu wracamy na wyznaczone miejsce i czekamy aż będziemy mogli wrócić.Też dobrze by było wiedzieć jak chcecie aby było brane pod uwagę trafienie w broń czy odpada ona z gry dopóki nie wróci się na respa.

Było by miło abyście nam powiedzieli jak lubicie się bawić to by nam pomogło.

Ostatnie pytanko jest takie czy ktoś ma na sprzedaż magazynki do M16 chętnie bym kupił niezależnie od typu magazynka.

Najważniejsze jest abyście szybko odpisali coś na temat grilla :D hostess niestety już nie zdążymy zorganizować :D
Awatar użytkownika
juri
Posty: 262
Rejestracja: 15-07-2010, 11:32
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: juri »

hostesy to na tel zamowisz;p ja jestem za capture the flag :!: grilla malego nie mam w lesie drzewa duzo ognisko mozna zmontowac! a co do medynkow to na taka ilosc graczy jest on moim zdaniem zbedny i zrobi sie duze zamieszanie :!: jak ktos dostanie to trudno siada i czeka do konca rozgrywki oczywiscie wprowadzilbym jakis limit czasowy zeby nikt po godzinie nie czekal :!: no ale to tylko moje zadanie ktos napewno wymysli cos madrego :-P

napisz jaki secneriusz proponuja inne ekipy :!:


PS. Mazor jedziemy jednak autobusem :!: nie dam rady prowadzic jednak :-P :!:
Badz szybszy od cienia i twardszy od kamienia ^^
Awatar użytkownika
juri
Posty: 262
Rejestracja: 15-07-2010, 11:32
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: juri »

ja bym jeszcze proponowal realcapy :!: zreszta reszta SPASu napewno tez :-P
Badz szybszy od cienia i twardszy od kamienia ^^
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2024
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Moim skromnym zdaniem nie ma co się walić z grilami, tylko po prostu zapalimy ognisko, wyciągniemy kiełbaski, wystrugamy kijki i będzie fajnie.

Co do samej rozgrywki można zrobić taką rzecz (testowaliśmy już z rezultatem pozytywnym): Otóż każdy uczestnik żeby miał jakąkolwiek szmatkę (NIE CZERWONĄ) i po prostu, jeżeli dostanie to wyciąga (białą, niebieską, żółtą, zieloną ...) szmatkę i czeka aż ktoś go uzdrowi poprzez przywiązanie mu owej szmatki do ręki lub innej części ciała. Każdy uczestnik może być uzdrowiony tylko raz. można by jeszcze wprowadzić ograniczenie czasowe. Scenariusz z flagami jest OK.
Awatar użytkownika
Promar
Posty: 82
Rejestracja: 09-08-2010, 19:03
Lokalizacja: Targowiska/Wróblik

Post autor: Promar »

Mazor pisze:Moim skromnym zdaniem nie ma co się walić z grilami, tylko po prostu zapalimy ognisko, wyciągniemy kiełbaski, wystrugamy kijki i będzie fajnie.

Co do samej rozgrywki można zrobić taką rzecz (testowaliśmy już z rezultatem pozytywnym): Otóż każdy uczestnik żeby miał jakąkolwiek szmatkę (NIE CZERWONĄ) i po prostu, jeżeli dostanie to wyciąga (białą, niebieską, żółtą, zieloną ...) szmatkę i czeka aż ktoś go uzdrowi poprzez przywiązanie mu owej szmatki do ręki lub innej części ciała. Każdy uczestnik może być uzdrowiony tylko raz. można by jeszcze wprowadzić ograniczenie czasowe. Scenariusz z flagami jest OK.

Właśnie tak by było z medykiem, jak ktoś dostanie to medyk powiedzmy ma 3-5 min aby dojść do rannego inaczej ranna osoba "traci życie" i musi wrócić na respa.

Flagi będziemy mieć więc nie będzie problemu potem można zagrać inny scenariusz jak będzie czas i chęć bo flagi trwają dość długo.

Można i strugać kijki większy klimat będzie :D h

To proszę o konkretną odpowiedź będziemy palić ognisko po zabawie ?? Jeśli tak to kiełbaski trzeba wziąć :D

PS. Jak ktoś ma na sprzedaż magazynki do M16 to chętnie bym kupił jeden albo dwa podczas spotkania
Awatar użytkownika
Promar
Posty: 82
Rejestracja: 09-08-2010, 19:03
Lokalizacja: Targowiska/Wróblik

Post autor: Promar »

dobra zapisałem sobie zebu twój numer w razie czego to jest mój

66 31 94 626
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2024
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Ja jestem za ogniskiem.
LaVVa
Posty: 146
Rejestracja: 16-01-2010, 18:33
Lokalizacja: Zręcin
Kontakt:

Post autor: LaVVa »

Dobra my bedziemy ! Zebu Biore Kulki !!


3 chłopa
Awatar użytkownika
Promar
Posty: 82
Rejestracja: 09-08-2010, 19:03
Lokalizacja: Targowiska/Wróblik

Post autor: Promar »

Z Sanoka może trochę więcej osób przyjechać. Jak forum nie kłamie to 6 osób z Sanoka
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

LaVVa sorry ale ostatnio wszystkie kulki mi wyszły, a jeszcze nie zamawiałem :-(
ZEB'U
ManFI
Posty: 3
Rejestracja: 17-06-2010, 16:30

Post autor: ManFI »

Wielkie dzięki za bardzo sympatyczne strzelanie ;)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Pacio
Posty: 302
Rejestracja: 21-08-2010, 17:41
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Pacio »

Podziękował za strzelanie panowie ;) mam nadzieje że do zobaczenia w sobote ;D
‎"Kolejna Walka
Może to moja ostatnia
Przeżyję lub zginę
Przeżyję lub zginę"
LaVVa
Posty: 146
Rejestracja: 16-01-2010, 18:33
Lokalizacja: Zręcin
Kontakt:

Post autor: LaVVa »

jakby co to moze wpadniemy na ten karlików ale panowie gdzie są zdjęcia bo chcielibyśmy Newsa Dodac :)
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Również dzięki za wspólne manewry :-D Czekamy na fotki ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
Promar
Posty: 82
Rejestracja: 09-08-2010, 19:03
Lokalizacja: Targowiska/Wróblik

Post autor: Promar »

Dzięki za spotkanie jeszcze raz obserwujemy fora ale jakby się coś działo to piszcie tutaj

http://radioactives.npx.pl/news.php

Niektórym ciężko było znaleźć zdjęcia bo zostały zamaskowane pod linkiem 21 sierpnia w newsach :D

http://rapidshare.com/files/414292599/21_sierpie__.rar

Zdjęć za wiele nie ma w walce to wcale nie miałem okazji sięgnąć do kieszonki aby zrobić fote ale następnym razem poprawie się przygotuje sobie kieszonkę z której będę mógł szybko wyciągać aparat :D
LaVVa
Posty: 146
Rejestracja: 16-01-2010, 18:33
Lokalizacja: Zręcin
Kontakt:

Post autor: LaVVa »

Panowie, napewno fajnie spędziliście czas w sobotę w lesie w Targowiskach, ale poza zabawą należy pamiętać o przyrodzie. Pozostawiliście po sobie pełno reklamówek, butelek plastikowych i opakować po chipsach. Niewstyd Wam Trzeba widzieć trochę więcej niż czubek swojego nosa. Nieliczę na odpowiedź, proszę tylko o refleksję.
Bernada


Nie wiem co to ma byc ale ...

Po 1 U nas nikt nie miał zadnych reklamówek chipsów itp ....
po 2 poszlismy o wiele wczesniej niz sie zabawa zakończyła wszystkie opakowanie po kulkach wzięliśmy ze sobą takze nie wiem kto i o co ma pretensje do nas .....
Awatar użytkownika
Promar
Posty: 82
Rejestracja: 09-08-2010, 19:03
Lokalizacja: Targowiska/Wróblik

Post autor: Promar »

LaVVa pisze:Panowie, napewno fajnie spędziliście czas w sobotę w lesie w Targowiskach, ale poza zabawą należy pamiętać o przyrodzie. Pozostawiliście po sobie pełno reklamówek, butelek plastikowych i opakować po chipsach. Niewstyd Wam Trzeba widzieć trochę więcej niż czubek swojego nosa. Nieliczę na odpowiedź, proszę tylko o refleksję.
Bernada


Nie wiem co to ma byc ale ...

Po 1 U nas nikt nie miał zadnych reklamówek chipsów itp ....
po 2 poszlismy o wiele wczesniej niz sie zabawa zakończyła wszystkie opakowanie po kulkach wzięliśmy ze sobą takze nie wiem kto i o co ma pretensje do nas .....

O ile dobrze pamiętam to nikt nie wcinał chipsów :D butelki już się tam znajdowały ja muszę się przyznać rzuciłem opakowaniem po jogurcie w stronę torów :D

Panowie prosiłbym was abyście mi podali jakąś dobrą stronkę gdzie można rzucić szybko i wygodnie zdjęcia i aby innym się dobrze oglądało bo rapidshare ma ograniczenie 10 pobrań właśnie zauważyłem jeśli znacie coś innego niż imageshack to chętnie posłucham :D
Zablokowany