Super prpozycja!

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3839
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Super prpozycja!

Post autor: zebu »

Cześć!
Gadałem dzisiaj z Burtem i poddał mi świetny Pomysł: Strzelanka w REAU: Już tłumaczę o co chodzi :mrgreen: W dniu 13.07.2010 roku (wtorek)o godz. 15.00 osoby dysponujące replikami sprężynowymi i gazowymi spotykają się na strzelance w lesie obok Domu Opieki Społecznej w Gliniku Dolnym tzw. "Świrlas"- chodzi o to by pojemność magazynków replik była zbliżona do oryginału! Dopuszczamy również repliki elektryczne wyposażone w magazynki RealCap (HiCapy odpadają) - dla zainteresowanych informuję, że mogę pożyczyć gazową Berettę, mp5 rezerwuję dla Zygi, mogę również pożyczyć posiadaczom mp5 magazynki RealCap 2 szt (OSTRY). Chodzi o to po pierwsze: żeby nauczyć się szacunku dla posiadanej amunicji i oddawanych strzałów, po drugie: szacunku dla przeciwnika ( trzeba mieć ma prawdę wielkie jaja żeby podejść gościa i go załatwić mając do dyspozycji np tylko 30 kul nie mówiąc o magazynkach o mniejszej pojemności- bo nie jest sztuką wywalić w gościa serią 50 kulek mając ich w magazynku 500) , a po trzecie i chyba najważniejsze wyeliminujemy w ten sposób "terminatorstwo" (szkoda, że po ostatniej strzelance dowiedziałem się o tym na samym końcu bo goście spieprzali by z lasu szybciej niż do niego weszli). Myślę, że pomysł na takie działania jest dobry gdyż nauczy nas taktyki i operatywności na polu walki (czego sobie i wszystkim życzę)! Zapraszam wszystkich zainteresowanych i pozdrawiam! Jeżeli ktoś nie wie gdzie znajduje się "Świrlas" będę czekał do 14.50 pod sklepem OCEAN we Frysztaku (Twierdzy).
ZEB'U
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Bardzo chętnie wpadnę!!! Spróbuję skombinować dla siebie jakąś sprężynę.
Myślę, że może Yuri jeszcze wpadnie. Bo jeżeli ma być trochę na sprężyny no to będzie chętny.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3839
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Mazor! możesz używać swojego kałacha, masz przecież MidCapy więc możesz ładować do nich po 30 kulek i będzie jak w realu ;-) , poza tym mógłbyś z jeden magazynek pożyczyć komuś kto też ma kałacha!
ZEB'U
Awatar użytkownika
hetman
Posty: 333
Rejestracja: 22-02-2010, 08:05
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: hetman »

Zebu jak masz coś do pożyczenia to bym poprosił. Na moje nieszczęście mam tylko hi-cap`y a real-cap czy nawet mid-cap nie ma na sprzedarzy do sig`a 550.
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

No w sumie Zebu masz rację, ale tak dawno nie miałem przyjemności postrzelać się sprężyną, że nie mogę przepuścić takiej okazji. A tak w ogóle to mogę pożyczyć magazynek do AK. Na strzelankę wpadnie jeszcze Yuri i może Grigori. Obecnie tak się prezentuje lista:
1. Mazor
2. Zebu
3. Burt
4. Zyga
5. Yuri
6. Grigori 50/50
7. Hetman
8. Ostry
9. Jankes
10. Romek
11. ...
Ostatnio zmieniony 12-07-2010, 18:07 przez Mazor, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3839
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Tak jak pisałem mogę pożyczyć Berettę. Może Jankes też wpadnie.
ZEB'U
Awatar użytkownika
L0rdGrax
Posty: 87
Rejestracja: 26-11-2008, 22:55
Lokalizacja: Dobrzechów

Post autor: L0rdGrax »

Zebu jeśli pożyczysz magi to będe na 100, ciekawa rozgrywka się szykuje. :mrgreen:
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3839
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Pożyczę ;-) przecież napisałem, z tego co wiem to nikt inny nie ma mp5 :mrgreen:
ZEB'U
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Mnie oczywiście nie będzie, ale sam pomysł bardzo mi się podoba. Jak tylko przyjadę to chętnie spróbuję.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3839
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

:mrgreen:

Ps. Będzie jeszcze Romek, ma perzcież gaziaka ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

No to się nawet zapowiada niezła ekipa na jutro :-D Nie podejrzewałem, że będzie tylu zainteresowanych :->
Zablokowany