Propozycja!

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Propozycja!

Post autor: zebu »

Witam!
Jako, że dziś jest już prawie wtorek i do soboty zostało niewiele czasu żeby zorganizować coś większego, PROPONUJĘ: W sobotę 12.06.2010r postrzelać się w Łączkach Jagiellońskich o godz. 15.00. Oczywiście zapraszam wszystkich!Proszę by zainteresowani określili swoją obecność! Tylko Panowie; Dorośnijcie i szanujmy się odrobinę, bo to co było ostatnio to żenada !!! Z 30-u ludzi, którzy zadeklarowali swoje przybycie zostało nas 6-ciu :-? ale i w takim gronie można się dobrze bawić. Doprawdy nie wiem co Was tak wystraszyło? To że do Kobyla trzeba podjechać 10 km dalej? Jeżeli ktoś jest zainteresowany to pisać, a jak napisze to "żeby skały srały" ma być! Jak na razie to jest jedno wielkie robienie ludzi w balona. Zdaję sobie sprawę z tego, że mój post może wielu zniechęcić, ale prawdziwi maniacy nie powinni czuć urazy i na pewno się ze mną zgodzą. Oczywiście zdarzają się przypadki losowe, ale do ciężkiej cholery nie co sobotę :shock: Ja na przykład w lipcu ubiegłego roku miałem ciężki wypadek samochodowy (między innymi złamany kręgosłup) i nie powstrzymało mnie to, żeby od stycznia tego roku być co sobotę na strzelance to zdjęcia z wypadku ten niebieski to mój samochód: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/k ... padku.html , Więc nie opowiadajcie, że np. rozładowany akumulator w samochodzie to jakiś problem!
Pozdrawiam!
ZEB'U
cyborgstrike666
Posty: 8
Rejestracja: 01-06-2010, 19:18
Lokalizacja: Odrzykoń

Post autor: cyborgstrike666 »

Odrzykoń miał być w tą sobote.
"Nie ma człowieka nie ma problemu"-Józef Stalin.
01foka
Posty: 77
Rejestracja: 26-11-2009, 18:27
Lokalizacja: Jedlicze

Post autor: 01foka »

Siema. Potwierdzam wersje Zebu, zapierdalał po okopach w jakimś usztywniaczu na kręgosłup. Pytanie po za tematem ale jestem ciekaw. To co znowu ten zlot nie wypalił w Odrzykoniu? Jak tak to przynajmniej nie mam co żałować :mrgreen: Myślę że na 26 się już zjawie na polu walki. Pozdro dla Zygi mam nadzieje że policzek wygojony. :mrgreen: Bez urazy. :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Mnie w ten weekend nie będzie, bo zostaję w Krakowie, a co do Tomka, to trzeba jego pytać, chociaż jak to sobota, to nie sądze. Chociaż kto wie.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
mojzzesz
Posty: 41
Rejestracja: 23-01-2010, 05:49
Lokalizacja: KROSNO

Post autor: mojzzesz »

ja nadal odpadam, na weekendzie mam wyjazd do tarnobrzegu ze straży, dopiero jak z tymi powodziami ucichnie wszystko to bede znów przychodzil
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2024
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Ja nie zmiennie od początku! OBECNY!!! Będę na pewno!
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Panowie to tylko propozycja na wypadek gdyby w Odrzykoniu nic nie było, bo jak do tej pory nikt nic nie napisał, jeśli 42 będzie coś organizować u siebie to oczywiście przyjedziemy :-)


Do Foki: Niestety tym razem też nie wypaliło, strzelaliśmy się w 6-ciu. Pozdrowionka :mrgreen:
ZEB'U
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2024
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Coś mało osób się zapowiada! Robimy w ogóle coś? Jak na razie to bym był ja, zebu, Grigori, Hetman no i pewnie Burt, czyli 5 osób. Trochę mało na dobrą zabawę. :-/
Awatar użytkownika
L0rdGrax
Posty: 87
Rejestracja: 26-11-2008, 22:55
Lokalizacja: Dobrzechów

Post autor: L0rdGrax »

Będe i ja :mrgreen:
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Ostatnio było nas 6-ciu i jakoś źle nie było, tym razem może jeszcze wpadnie Jankes. Czytałem forum Zręcina ale chyba się obrazili bo umawiają się z Krościenkiem, a nas chyba nie chcą widzieć . Jak na razie nikt nic nie dał znać. Jak mieli cienko ze sprzętem to przyjeżdżali i jechali na naszym (moim), a teraz się towarzystwo wyżarło , pokupiło giwery i ma nas w d...
Ale trudno, postaram się jeszcze kogoś namówić ;-)


Ps. A Bradlej niech te swoje filozoficzne wywody schowa dla siebie i nie skłóca ludzi! (chcesz te kulki 0,28 ?)


I jeszcze jedno: Tak sobie pomyślałem, że jeżeli nikt z okolic Krosna nie wyrazi chęci przyjazdu to możemy strzelanie przenieść do Kobyla koło Stodoły, żeby nie było kłopotu z dojazdem, na początku zaproponowałem Łączki żeby Krosno miało bliżej. Pomyślcie i dajcie znać ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
Bradley
Posty: 43
Rejestracja: 23-01-2010, 20:46
Lokalizacja: Kobyle/Frysztak

Post autor: Bradley »

Nie miałem zamiaru nikogo urażać, moim zdaniem to co napisałem nie było obraźliwe, ale Wazyl inaczej to zinterpretował. Ale trudno!

Co do strzelanki to niewiem czy się zjawię! A kulki narazie nie, bo nie mam hajsu. Sorry!
Postaram się wpaść, ale nie obiecuję.
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2024
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Może być Kobyle. Było by nas już sześciu.
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Mała zmiana planów. Możliwe, że się pojawię, ale jeszcze będę pisał.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Panowie ! Wiadomość z ostatniej chwili: Z Krosna będzie co najmniej 3 osoby więc zostajemy przy Łączkach. Jeżeli chodzi o transport chłopaki z Frysztaka dogadajcie się z Ostrym i Maćkiem!
ZEB'U
Awatar użytkownika
tiko_zrc
Posty: 31
Rejestracja: 16-01-2010, 21:16
Lokalizacja: Zręcin

Post autor: tiko_zrc »

Zręcin się nie obraził tylko po prostu przystopował dalsze wyjazdy. Okazało się żę całkiem niedaleko od nas można również się postrzelać. W tym tygodniu jedziemy do Targowisk, bo podobno istnieje tam dobrze znany Krościenku team ASG, który my mamy zamiar dopiero poznać. Za 2 tyg planujemy strzelanie u nas, więc myślę że za 3tyg będziemy spowrotem, być może z Krościenkiem i Targowskami. Tak że jak dobrze pójdzie to będziemy mogli się postrzelać w dużo szerszym gronie. PZDR
Wasyl
Posty: 23
Rejestracja: 25-05-2010, 20:58
Lokalizacja: z nienacka
Kontakt:

Post autor: Wasyl »

Ja myślę,że z tamtym sprawa zamknięta i nie ma co tego roztrząsać. Nikt na nikogo się nie obraził!!! A tak po za tym my się strzelamy w piątek, może uda nam się transport wykombinować na sobotę.
Ostatnio zmieniony 10-06-2010, 13:28 przez Wasyl, łącznie zmieniany 1 raz.
PstryQ
Posty: 14
Rejestracja: 31-05-2010, 13:33

Post autor: PstryQ »

My z chłopakami zjawimy się na 50% nie obiecuje na 100% bo nie wiem jak z transportem ale pewne jest 4 osoby
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Miło słyszeć :mrgreen: Fajnie by było bo jak wiadomo im więcej ludzi tym lepsza zabawa!
Pozdrawiam!
ZEB'U
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Jednak niestety nie dam rady się zjawić (musze zostać w krk).
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2024
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Frysztak w liczbie 3-4 osób. A z Krosna to kto ma być?
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Biskup, Czarny Wilk i dwóch nowych ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2024
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Czyli Łączki Jagielońskie o godzinie 15:00. Nawet nas będzie trochę:

1. Mazor
2. zebu
3. Grigori
4. Hetman
5. Burt
6. Ostry
7. Biskup
9. Lupus (Czarny Wilk)
10. nowy
11. nowy
12. Jankes 50/50
13. Terrok
14. Cyborg

Do Ostrego: Jakby co to będziemy czekać pod "Oceanem" o 14:40!!!
Aha, no i robimy jakieś ognisko między czasie? Ja bym zrobił. :roll:
Ostatnio zmieniony 11-06-2010, 13:32 przez Mazor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Możemy tylko żeby każdy wziął wałówkę dla siebie ;-)

Mazor, a ten chłopak co kupił ode mnie mp5 dlaczego nie jeździ?
Ostatnio zmieniony 10-06-2010, 18:10 przez zebu, łącznie zmieniany 1 raz.
ZEB'U
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2024
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

No właśnie, niech każdy weźmie sobie jakąś kiełbaskę i chcebek to zrobimy ognisko!!!
mojzzesz
Posty: 41
Rejestracja: 23-01-2010, 05:49
Lokalizacja: KROSNO

Post autor: mojzzesz »

Do Zebu; bo on jest z kalembiny i na każdy weekend nie da rady przyjechać, i do tego narazie zbiera kase na jeszcze jakiś sprzet
Obrazek
Zablokowany