4-5 czerwiec Odrzykoń

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
Kicek
Posty: 16
Rejestracja: 23-01-2010, 20:06
Lokalizacja: Moderówka

Post autor: Kicek »

Napiszę krótko: Zawiodłem się na Kompanii... Praktycznie nikt nie przyjedzie, więc od nas na 100% tylko 7 osób.

Przepraszam, że tak mało ale to nie ode mnie zależy i już im się na forum dostało. Mam nadzieję, że i tak przyjedziecie i będzie Wam się podobało. Zawsze to więcej osób i nowy teren. Jak się Wam tam spodoba to będziecie mogli wpadać kiedy chcecie. Co do jedzonko to jest tam grill, także kiełbaskę można usmażyć.

Jak dacie radę to przyjedźcie wcześniej bo chłopaki mają z powrotem autobus o 17.30 z Krosna, a to jedyny PKS.

Umówmy się pod kościołem w Odrzykoniu. Łatwo trafić, z daleka jest już widoczny.
Duncan McLain
Posty: 3
Rejestracja: 02-06-2010, 19:31

Post autor: Duncan McLain »

Witam.
Kicek już napisał, że będziemy w bardzo okrojonym składzie. Mimo to postaramy się, żeby było sympatycznie.
Nie ma co się tłumaczyć, dlaczego będzie nas malutko. Czerwiec mamy bardzo obładowany terminami a osobom uczącym się ciężko jest czasem wysupłać kasę na wszystko, co się chce.
Natomiast Ci, którzy pracują - są uzależnieni od rodzin. A długi weekend, to wiadomo...

ODrzykoń nie ma szczęścia do naszych wspólnych spotkań. W tamtym roku Was zabrakło, w tym nas będzie malutko. Liczę, że do trzech razy sztuka i następnym razem spotkamy się w bardzo licznym składzie.

Pozdrawiam.
Dunn

PS - Miro - już dwukrotnie umawiałem się z Arturem na odbiór lunety i dwa razy go nie było.
Jutro ostatnia szansa.
PstryQ
Posty: 14
Rejestracja: 31-05-2010, 13:33

Post autor: PstryQ »

Witam jestem z Krościenka Wyżnego.
Strzelamy się amatorsko od tamtego sezonu, jeśli nie widzicie przeszkód to wpadniemy do Odrzykonia 6 osobową ekipą albo i więcej.
Mam też kontakt z Targowiskami jak uda mi się załatwić to oni też się zjawią.
Ostatnio 29 strzelaliśmy się ze zręcinem i daliśmy radę :-) więc myśle że nie widzicie przeszkód abysmy przyjechali się postrzelać. :->
Awatar użytkownika
Kicek
Posty: 16
Rejestracja: 23-01-2010, 20:06
Lokalizacja: Moderówka

Post autor: Kicek »

Im więcej Nas tym lepiej :)))
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3841
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Bardzo mnie cieszy takie zainteresowanie (godne pochwały i naśladowania), co do Spas-u to też nas będzie niewielu, ale z tego co czytam to i tak chyba będzie niezła ekipa, jak to mówią ziarnko do ziarnka..... Ale do rzeczy: Skoro chłopaki mają ostatni autobus z Krosna o 17.30 to tak jak napisał Kicek pasuje się zebrać trochę wcześniej. Dobrze by było na miejscu strzelanki w Odrzykoniu być już o 11.00, więc proponuje tak: Strzyżów i Frysztak u mnie 10.40, jedziemy do Odrzykonia pod kościół i stamtąd o 10.50 na miejsce działań. Co do ogniska skoro są ku temu warunki proponuję by każdy zaopatrzył się w kawałek kiełbaski i chlebka to na koniec działań (czy tam w środku jak kto woli) będzie można miło spędzić czas przy ogniu i pogadać o "starych karabinach" :mrgreen: Piszcie czy taki plan Wam pasuje!!!!!
ZEB'U
LaVVa
Posty: 146
Rejestracja: 16-01-2010, 18:33
Lokalizacja: Zręcin
Kontakt:

Post autor: LaVVa »

bardzo nam pasuje jakoś trafimy pod ten kościół jakby co czekajcie na nas :mrgreen:
Awatar użytkownika
L0rdGrax
Posty: 87
Rejestracja: 26-11-2008, 22:55
Lokalizacja: Dobrzechów

Post autor: L0rdGrax »

Ok pasuje. Co do Frysztaka jak kogoś mam wziąć to najpóźniej 10.25 po oceanem.
MikoS

Post autor: MikoS »

Witam, jestem tak jak PstryQ z Krościenka Wyżnego. bardzo proszę jjuz o ostateczne napisanie ile osób i z kąd będzie. Umawiamy się na 'kiłbaskę'. do zobaczenia i Pozdrawiam MIkoS :lol:
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Do Ostrego: FAT będzie w liczbie 3 osób czekał pod oceanem o 10:20.
A i jeszcze będzie jeden koleś z Odrzykonia.
Aktualna lista:

SPAS:
1. zebu
2. Ostry
3. Zajcev 50/50
4. Romek 50/50

F.A.T.:
1. Mazor
2. Grigori
3. Hetman

Krosno:
1. Miro
2. Saper
3. Bekon

ZDA:
1. LaVVa
2. Tico
3. Andrzej
4. Piekarz 50/50

AKWT:
1. PstryQ
2. Mikos
3. kacper
4. wołdaw
5. zywiec 50/50
6. kamilek

42 RMC:
7 osób (napiszcie kto będzie)

Jeśli macie jeszcze jakieś sugestie dotyczące listy to pisać!! ;-)
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3841
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Bardzo piękna lista, naliczyłem około 30 osób :-D Panowie i mam prośbę, żeby każdy zaopatrzył się w czerwoną "Trup-szmatę" oraz podłużny kawałek białego materiału jako uzdrawiajka (podpowiem, że doskonale nadaje się kawałek bandaża elastycznego) Ja mam jakieś zapasy szmatek ale boje się, że dla wszystkich może nie wystarczyć :mrgreen: Pozdrawiam!
ZEB'U
LaVVa
Posty: 146
Rejestracja: 16-01-2010, 18:33
Lokalizacja: Zręcin
Kontakt:

Post autor: LaVVa »

Czyli Zebu od Ciebie jedziemy na miejsce ? :D
Awatar użytkownika
Kicek
Posty: 16
Rejestracja: 23-01-2010, 20:06
Lokalizacja: Moderówka

Post autor: Kicek »

Po ostatnich opadach wylał Wisłok i do Odrzykonia na to miejsce, gdzie miała być strzelanka po prostu nie da się dojechać...
Piątkowe zgrupowanie odwołaliśmy a miejsce sobotniego strzelania trzeba niestety zmienić...
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Jutro ma być stosunkowo słonecznie i bez opadów, więc myślę, że strzelanka i tak się odbędzie. A za miejsce spotkania proponuję Kobyle (miejsce, które odwiedziliśmy w zimie razem z 42RMC.) lub Łączki Jagiellońskie.

Tutaj prognoza pogody na jutro: http://pogoda.gazeta.pl/pogoda/0,0.html ... #10-48_125
Duncan McLain
Posty: 3
Rejestracja: 02-06-2010, 19:31

Post autor: Duncan McLain »

Szczegółowa mapa z meteo.pl:

http://new.meteo.pl/php/meteorogram_id_ ... pe=2n&id=1

Jutro powinno być już ładnie. Pytanie na ile będą podmokłe tereny po opadach. Z tego co wiem woda dość porządnie namieszała w Tuchowie, Brzesku i Bochni, a więc tam gdzie mamy ludzi.
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Czyli zostajemy przy Odrzykoniu, czy myślimy o innym miejsce?
Duncan McLain
Posty: 3
Rejestracja: 02-06-2010, 19:31

Post autor: Duncan McLain »

Jeżeli Wisłok wylał, to raczej inne miejsce. W Tarnowie rzeczka która ma na co dzień 30cm głębokości i metr szerokości potrafiła wyrwać betonową kładkę.
LaVVa
Posty: 146
Rejestracja: 16-01-2010, 18:33
Lokalizacja: Zręcin
Kontakt:

Post autor: LaVVa »

czyli co robimy bo nie wiem ?
cyborgstrike666
Posty: 8
Rejestracja: 01-06-2010, 19:18
Lokalizacja: Odrzykoń

Post autor: cyborgstrike666 »

Witam

Ja jestem z Odrzykonia jak by co to mogę dać info jak z Wisłokiem.

ale z tego co wiem to droga jest przejezdna i jeszcze nie wylał ...
Ostatnio zmieniony 04-06-2010, 13:32 przez cyborgstrike666, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie ma człowieka nie ma problemu"-Józef Stalin.
LaVVa
Posty: 146
Rejestracja: 16-01-2010, 18:33
Lokalizacja: Zręcin
Kontakt:

Post autor: LaVVa »

no to nie wiem co robic czy mamy jechac czy nie . no bo kurde w ostatniej minucie nie bede ekipy zwoływał ...
Miro
Posty: 179
Rejestracja: 06-12-2009, 12:30
Lokalizacja: z lotniska

Post autor: Miro »

Mają jeszcze dojechać 2-5 osób z Jasła

W końcu gdzie strzelanie i na którą?

Można się gdzieś spotkać w charakterystycznym miejscu, tego kościoła nie kojarzę; to na górze koło zamku, czy ten na dole?

Ktoś by zaczekał pod pizzeria w Turaszówce, albo na przeciwko elektryka?
Powiedzmy koło 10:40, trzeba zgarnąć chłopaków z Jasła bo nie będą wiedzieć gdzie jechać
MEU
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

No to jeżeli wisłok jeszcze nie wylał to proponuję Odrzykoń, miejsce spotkania pod kościołem (NIE koło zamku) o (najpóźniej) 11:00. Ten kościół widać z daleka i raczej nikt nie będzie miał problemu z dojazdem.
Awatar użytkownika
L0rdGrax
Posty: 87
Rejestracja: 26-11-2008, 22:55
Lokalizacja: Dobrzechów

Post autor: L0rdGrax »

Panowie Dobrzechów zalany w h..j niestety nie dam rady przyjechać.
cyborgstrike666
Posty: 8
Rejestracja: 01-06-2010, 19:18
Lokalizacja: Odrzykoń

Post autor: cyborgstrike666 »

tzw.nie wylał przedtem ;d z tego co teraz wiem to da się przejechać ale ledwo co ... jutro ma być podobno bardzo dobra pogoda wiec powinno opaść.

Jeżeli wierzyć prognozom pogody to późna nocą powinno przestać padać Wisłok do 11 by opadł (chyba) słoneczko ma być to by obeschło ładnie no i lajcik mógł by być ... tyle odemnie.

edytujemy posty!!!
Ostatnio zmieniony 04-06-2010, 13:32 przez cyborgstrike666, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie ma człowieka nie ma problemu"-Józef Stalin.
Miro
Posty: 179
Rejestracja: 06-12-2009, 12:30
Lokalizacja: z lotniska

Post autor: Miro »

Obrazek

To ten kościół?
MEU
cyborgstrike666
Posty: 8
Rejestracja: 01-06-2010, 19:18
Lokalizacja: Odrzykoń

Post autor: cyborgstrike666 »

Tak to jest ten kościół.
"Nie ma człowieka nie ma problemu"-Józef Stalin.
Zablokowany