Polowanie na Wielkanocnego Królika

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Polowanie na Wielkanocnego Królika

Post autor: zebu »

Witam! żeby nikt mnie nie uprzedził OGŁASZAM!!! W sobotę 03.04.2010r (Wielka Sobota) o godz. 13.00 działania wojenne w miejscowości Kobyle :mrgreen: Zbiórka przy moście w Kobylu :mrgreen: Plan działań ustalony z FAT Frysztak. Zapraszam wszystkich chętnych :mrgreen:
ZEB'U
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Co jest? Co to za cisza? Zamurowało Was? Już nikogo nie interesuje co się dzieje na tej stronie? A może pomysł z sobotą się nie podoba! Przecież skrobanie jaj i święcenie nie trwa cały dzień! No chyba, że ktoś musi piec, gotować na święta i jeszcze przy okazji zajmować się dziećmi :mrgreen:
ZEB'U
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Ja się niestety zaliczam do tej ostatniej grupy, w sensie pieczenie, gotowanie itp. :D
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Bez jaj :shock: , a kobiety przepraszam to co będą robiły? Wyślijcie je na strzelankę :mrgreen:
ZEB'U
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Wolę zostać i pomóc, bo potem znowu będą mi wszyscy wygarniać, ze przyjeżdżam tylko po to, żeby na strzelanki jechać :P.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
LaVVa
Posty: 146
Rejestracja: 16-01-2010, 18:33
Lokalizacja: Zręcin
Kontakt:

Post autor: LaVVa »

jak bede to bede:D
mojzzesz
Posty: 41
Rejestracja: 23-01-2010, 05:49
Lokalizacja: KROSNO

Post autor: mojzzesz »

u nas z frekfęcja podobnie, tylko ja i Mazor narazie.. nie wiem czy coś z tego będzie.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Bez załamki, może od nas będzie coś więcej, najwyżej porobimy coś przy stodole, ale myślę, że nawet jak by nas było pięciu to i tak się można postrzelać. Jak ktoś nie chce to bez łaski, uważam, że raz na tydzień 4 godziny to nie jest dużo żeby poświecić na dobra zabawę, bo dla porównania przed telewizorem spędza się o niebo więcej czasu, jak się chce to zawsze można sobie zarezerwować te 4 godziny na strzelankę, a inne zajęcia zrobić po prostu wcześniej. Ale jak kto woli :-P W każdym razie ja i Zyga będziemy ;-)
ZEB'U
LaVVa
Posty: 146
Rejestracja: 16-01-2010, 18:33
Lokalizacja: Zręcin
Kontakt:

Post autor: LaVVa »

u nas moze być problem Auto uległo Uszkodzeniu :( przy okazji Zebu mam twój Pas :D
mojzzesz
Posty: 41
Rejestracja: 23-01-2010, 05:49
Lokalizacja: KROSNO

Post autor: mojzzesz »

POPRAWKA; Zebu, Zyga, Mazor, Bradley, Ostry, Ja i myślę,że jeszcze Burt..

z taka ilościa ludzi już coś zrobimy ;-)
Ostatnio zmieniony 31-03-2010, 06:41 przez mojzzesz, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Nie zapominaj o Ostrym!!!
ZEB'U
LaVVa
Posty: 146
Rejestracja: 16-01-2010, 18:33
Lokalizacja: Zręcin
Kontakt:

Post autor: LaVVa »

Dobra jest sprawa z kulkami znowu :D samochód na 80% mamy Zebu qmple pytaja czy Mp5 Dostępne są?
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Tak dla uzupełnienia, amunicję załatwiłem :mrgreen:
ZEB'U
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Jedna MP5 bo z drugiej będę korzystał, Tomasz to wiadomo, ale z MP5K może być problem bo nie wykluczone że idzie na sprzedaż :) LaVVa powiedz kolegom, że jak nie mają gotówki to zawsze mogą puki co kupić coś takiego http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol ... tolet.html, http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol ... g-590.html, http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol ... ps-DE.html, gwarantuję, że jeden sezon powinny wytrzymać jeżeli bedą z tego korzystać z głową. Mazor z FAT Frysztak biega z pompka i sobie chwali, zresztą na ostatniej strzelance udowodnił, że jest to niezawodny sprzęt. Ja gdybym nie miał kasy a potrzebował pilnie repliki sam bym sobie taki kupił! A dla tych co już kompletnie nie mają kasy polecam coś takiego http://sklep.airsoftguns.pl/product-pol ... silny.html
ZEB'U
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2024
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Potwierdzam słowa zeba, takie pompki wytrzymują kilkadziesiąt strzałów (jeśli się o nie odpowiednio dba). Z takimi sprężynami można spokojnie walczyć wśród AEG'ów, tylko trzeba wykazać się odrobiną myślenia i taktyką :-P W dodatku są śmiesznie tanie ;-)

I tak już wracając do sprawy, nie ma ktoś na pożyczenie czegokolwiek w rodzaju kamizelki lub jakiejś ładownicy na magazynki?
Zablokowany