23.01.2010-Frysztak

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Tomasz też jest wdzięczny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , do zobaczenia na następnej wojence ;-)
ZEB'U
LaVVa
Posty: 146
Rejestracja: 16-01-2010, 18:33
Lokalizacja: Zręcin
Kontakt:

Post autor: LaVVa »

Ja Raczej na Następnej nie Będę bez repliki a dzisiaj to ze względu Pana Tomasza który mnie Zaprosił :D
01foka
Posty: 77
Rejestracja: 26-11-2009, 18:27
Lokalizacja: Jedlicze

Post autor: 01foka »

Widze po fotkach ze impreza sie udała :oops:, ekipa sie po woli montuje. Zebu organizuj tam impreze tego typu po 20 lutego bo planuje zjechac i jak sie nie postrzelam to mnie bedzie trzeslo przez caly nastepny miesiac. A sniegi w kraju widze ze jak na syberii :-D :-D :-D Pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
Kicek
Posty: 16
Rejestracja: 23-01-2010, 20:06
Lokalizacja: Moderówka

Post autor: Kicek »

No dzięki za wspólne rozsypywanie kulek i mam nadzieję, że nie była to ostatnia wspólna akcja :)
Szkoda tylko, że moja replika zawiodła i nie poszalałem ale następnym razem się odegram ;)

Liczę że współpraca między RMC a Spas-em będzie podtrzymana częstymi spotkaniami.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3840
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Witam!
Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za wspólne działania, jestem przekonany, że jeszcze nie raz podziałamy wspólnie :-D . Odwiedzajcie nasze forum, tu zawsze znajdziecie informacje gdzie i kiedy się strzelamy :mrgreen: . Jeszcze raz pozdrawiam i do zobaczenia!!!



ps. LaVVa nie przejmuj się pan Tomasz czeka na ciebie w przyszłą sobotę :mrgreen:
LaVVa
Posty: 146
Rejestracja: 16-01-2010, 18:33
Lokalizacja: Zręcin
Kontakt:

Post autor: LaVVa »

Zebu powiedz Panu Tomkowi że Będę na 100%:D no co do strzelania to strzelało sie wyśmienicie;D pozdrawiam
Zablokowany