Wrażenia z Bitwy

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3839
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Wrażenia z Bitwy

Post autor: zebu »

Witam!
Proponuję by uczestnicy ostatniej strzelanki w Targowiskach wypowiedzieli się na temat swoich wrażeń i odczuć, mnie osobiście się podobało chociaż uważam, że My tj. (SPAS) dysponujemy lepszymi miejscówkami. Ogólnie mówiąc było fajnie i ludzie spoko. Na przyszłość jednak pasuje taką imprezę trochę lepiej dograć i zmobilizować więcej ludzi. Piszcie o swoich wrażeniach.
Pozdrawiam!
Zebu
Awatar użytkownika
L0rdGrax
Posty: 87
Rejestracja: 26-11-2008, 22:55
Lokalizacja: Dobrzechów

Post autor: L0rdGrax »

Jak dla mnie wyjazd udany, bawiłem się dobrze a to najważniejsze. :-D
Co do terenu to zbyt płaski, nie daje zbyt wielu możliwości. Coś jak nasza Stępina szturm i tyle, bez wymyślnych strategii. Może gdyby było nas więcej, rozgrywka była by ciekawsza.

pzd
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3839
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Ostry zostawiłeś u mnie amunicję, oddam przy następnej wojnie :-D
ZEB'U
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3839
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Jeśli ktoś jest zainteresowany pooglądaniem zdjęć z ostatniej strzelanki w Targowiskach to właśnie wysyłam je na naszą skrzynkę wp.pl. Zdjęcia zciągnałem od chłopaków ze Zręcina. :mrgreen:
ZEB'U
LaVVa
Posty: 146
Rejestracja: 16-01-2010, 18:33
Lokalizacja: Zręcin
Kontakt:

Post autor: LaVVa »

heh własnie miałem do was dodac na forum zdjęcia z ostatniego zlotu także jak pytałem o adres stronki to raczej cicho było....ale sie znalazło:)

a Co Do Strzelanki było Świetnie jak dla nas my dopiero zaczynamy Także jeszcze nie ten świat nie te repliki :D a
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3839
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Witam ASG-Zręcin!
Cieszę się, że się podobało, co do uzbrojenia to nie miejcie kompleksów bo ja też lubię i często używam MB-03 (super karabin), my jako SPAS też na początku używaliśmy słabszego sprzętu. Poza tym jak to mówią trening czyni mistrza i ze słabsza replika mozna sobie świetnie radzić (kwestia treningu). My spotykamy sie raczej systematycznie co Sobotę i jak jesteście zainteresowania to zapraszamy, wystarczy śledzić nasze forum.
Pozdrawiam!
Zebu ;-)
ZEB'U
LaVVa
Posty: 146
Rejestracja: 16-01-2010, 18:33
Lokalizacja: Zręcin
Kontakt:

Post autor: LaVVa »

no to ba :D postaramy się być z miarę możliwosci i transportu:D
Zablokowany