Propozycja

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

01foka
Posty: 77
Rejestracja: 26-11-2009, 18:27
Lokalizacja: Jedlicze

Propozycja

Post autor: 01foka »

Witam. mam propozycje zorganizowania strzelanki jeszcze w tym starym roku w dniach 28 29 badz 30 grudnia. Data i miejsce ustalenia przez reszte ekipy. Pelna mobilizacja troche ruchu przed sylwestrem a na koniec walki moze jakies ognisko i trening przed noca sylwestrowa. Wpisywac sie kto zainteresowany. Pozdrawiam ,, Komando Foki,, :-D :-D :-D :-D
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

ja jestem jak najbardziej za. Co do terminu i miejsca to sie jeszcze ustali. :)
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
01foka
Posty: 77
Rejestracja: 26-11-2009, 18:27
Lokalizacja: Jedlicze

Post autor: 01foka »

H4llow masz kontakt z reszta to wez ich zmobilizuj bo ja juz gosci organizuje heheh nawet z angli kumple juz zamawiaja sprzet na taiwanie i 26 grudnia wracaja i napaleni na mxa. Po drugie znalazłem ta strone AEG z podkarpacia i bede pisal do kolesi z Krosna Łezan Zrecina moze cos z tego wyjdzie. Jak by sie z 30 chłopa zjechala to impreza na maxa tylko musze wiedziec czy Wy organizatorzy bedziecie bo nie chce wyjsc na idiote. Takze czekam na odpowiedz. Pozdro. :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Do końca grudnia jeszcze troche czasu jest, poza tym na pewno się wcześniej jeszcze spotkamy na strzelance. Mam nadzieję, koło 19 grudnia i wtedy wszelkie szczegóły omówimy.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
01foka
Posty: 77
Rejestracja: 26-11-2009, 18:27
Lokalizacja: Jedlicze

Post autor: 01foka »

Jest nowy temat. Znalazłem kontakt z kolesiem z Krosna z Grupy NFZ. Podobno najdłuzej w tym siedzi i ma kontakt z kolesiami z Sanoka i Jasła. Przedstawilem mu nasza propozycje i doszlismy do wniosku ze mozna cos takiego zorganizowac ale chca na pierwszy raz zrobic to na swoim terenie czyli w Targowiskach. Ma to znaczy juz pisał na forum do reszty z okolic i w tym tygodniu mamy ustalic co i jak. Pytanie do Was czy bedziecie chetni jechac do Targowisk?? Mysle ze to nie jest aż tak daleko i sie zmobilizujemy a chodzi o zabawe i wogole. Juz jestem wstanie zorganizowac transport heh na pace,, busika ,, warunki jak w Wietnamie,, :mrgreen: no ale to jest sport :mrgreen: . Nie bede raczej mial dostepu do neta w tym tygodniu i raczej nie zdaze na 19 grudnia a szkoda ale jak cos to Zebu ma do mnie telefon. Takze dogadajcie szczegoły i dajcie mi znac czy jestescie chetni na wyjazd. Takze H4llow wydaj rozkaz wyjazdu i jazda bo to jest wojna, chyba ze sie poddajemy walkowerem. Pozdrawiam Wszystkich i czekam na wiadomosc. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

http://www.airsoftkrosno.fora.pl/ http://www.ckp.cyberdusk.pl/www/index.php
Tu macie linki do ich stron. To nie zarty to jest wojna
Ostatnio zmieniony 01-01-1970, 01:00 przez 01foka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: H4llow »

Ja nie mam nic przeciwko, ale nie wiem co reszta powie. Dlatego jak tylko sie nam uda spotkać to z pewnością to omówimy.
Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara...
Miro
Posty: 179
Rejestracja: 06-12-2009, 12:30
Lokalizacja: z lotniska

Post autor: Miro »

No cześć

Napisałem do wszystkich,są zainteresowani
Trzeba ustalić datę i miejsce
Może Targowsika?
MEU
01foka
Posty: 77
Rejestracja: 26-11-2009, 18:27
Lokalizacja: Jedlicze

Post autor: 01foka »

Miro to jest ten koles z Krosna jak cos to macie juz kontakt. Takze mysle ze wszystko na dobrej droodze. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zablokowany