Zawody

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Zawody

Post autor: Mazor »

Wakacje się pomału kończą, więc może coś podziałamy w kierunku kolejnej edycji zawodów "Airsoft'owego IPSC"? Może połączymy to z marszem? Pisać co o tym myślicie.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3838
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego! Mazor chyba już zapomniałeś ile przy takich zawodach jest pierdzielenia i jak długo to schodzi nawet przy małej liczbie uczestników, jest to fajna zabawa ale sama w sobie, a nie łączona z innymi działaniami. Myślę, że w tym roku możemy to zrobić w ciągu całego dnia, a nie po południu i z noclegiem wtedy nie miało by to znaczenia czy są jeszcze wakacje czy już nie. Ponadto myślę, ze najbardziej odpowiednim terenem na takie zawody jest jednak kamieniołom. To tyle ode mnie ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

OK, może być już po wakacjach. Ale trzeba coś już myśleć.
Awatar użytkownika
BISKUP
Posty: 301
Rejestracja: 28-11-2010, 16:50
Lokalizacja: Z...

Post autor: BISKUP »

Też bym sięsprawdził;) Trzeba ugadać sprawę
"...W Polsce jak w lesie, nie kurwa w Polsce jak w chlewie obsranym gównem" Testoviron (2007-2013)
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Mam małą propozycję co do miejsca. Otóż pewnie jak wiecie, albo i nie, jak się jedzie na "stodołe" to po lewej stronie jest murowany dom, który wydaje mi się świetnym miejscem pod zawody. Małe pomieszczenia, 2 piętra, ciemność. Można zrobić coś takiego, że ma się np. 6 celów do zlikwidowania i powiedzmy coś do znalezienia (magazynek, pudło, hasło, które trzeba byłoby powiedzieć sędziemu przy wyjściu). Oczywiście jakiś określony czas na to. Wchodziło by się z giwerą i latarką. :-D
Co do tego, czy moglibyśmy to wykorzystać to wiem, że właściciel wyjechał ładnych parę lat temu za granicę (chyba do Francji). Ale zawsze można jeszcze zapytać sąsiada, który mieszka blisko, co on o tym myśli.
Podsyłam zdjęcia: https://picasaweb.google.com/1170871057 ... zvrW2NqwWA
i filmik: http://www.youtube.com/watch?v=yWRjlukPwcA
Awatar użytkownika
Grigori
Posty: 425
Rejestracja: 28-04-2011, 16:32
Lokalizacja: Kobyle

Post autor: Grigori »

Miejsce jest super skoro i tak nie robimy noclegu, ;-) a jeśli chodzi o właściciela to nie wyjechał do Francji tylko do Włoch. :-P
Haryłku dawaj!
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3838
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Jest idealnie tylko chyba ktoś się tym musi opiekować i nie wiadomo czy pozwoli :-/
ZEB'U
Awatar użytkownika
juri
Posty: 262
Rejestracja: 15-07-2010, 11:32
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: juri »

bez noclegu to ja sie nie pisze :-P moze chcialbym poudawac niedzwiedzie?
Badz szybszy od cienia i twardszy od kamienia ^^
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Budynek, który proponowałem odpada :!: Byliśmy z Zebem obadać sprawę i wychodzi na to, że załatwienie tego budynku pod zawody będzie ciężko.

Jest propozycja zrobienia własnego miejsca pod zawody z kartonu, opon, desek, folii i innych materiałów na posesji u Zeba. Karton można załatwić w każdym sklepie, bo i tak jest wyrzucany, a nam się przyda do zbudowania paru ścianek, podobnych do tych: http://www.youtube.com/watch?v=JfoWjw6P ... re=related
ODPOWIEDZ