30 Lipca Bóbrka

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
Promar
Posty: 82
Rejestracja: 09-08-2010, 19:03
Lokalizacja: Targowiska/Wróblik

30 Lipca Bóbrka

Post autor: Promar »

Witam :D

Chciałbym Was zaprosić na małe zwiedzanie Bóbrki i strzelanie. Dawno się nie widzieliśmy nie licząc Bubiszarby chcieliśmy odwiedzić Was w końcu ale wyszły plany zwiedzania terenów pod ASG.Więc proponuje abyśmy się spotkali w Bóbrce Tiko i Vasyl mówią że jest tam fajny teren i chciałbym to sprawdzić póki co słyszałem propozycje odegrania scenariusza "zdobycie wzgórza" (Juri nie bój się może wyjdziesz :D).

Jeśli macie czas i chęci to zapraszamy 30 lipca (sobota) godzina 10 Zbiórkę można zrobić na parkingu koło skansenu w Bóbrce, myślę że wiecie gdzie to jest? Jeśli nie to można wytłumaczyć :D.

Strzelanka raczej nie będzie duża bo od nas narazie jest tylko 6 osób bo mamy teraz małe straty w ludziach (Kazman zarabia na M60 :D, jedna nie naprawiona replika, reszta brak czasu w sobotę albo kulek i sam teraz odświeżam emke bo troszkę pluje kulkami)

Dobrze by się było spotkać bo wiszę wam 20 zł za krótkofalówki :D a w następnym tygodniu chcemy się wybrać zwiedzić PGR'y w Jaśliskach ponoć lepsze niż Karlików :D

Jak są jakieś pisać bo możliwe że o czymś zapomniałem
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2026
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Jak ktoś by jeszcze jechał to czemu nie? :roll:
Awatar użytkownika
juri
Posty: 262
Rejestracja: 15-07-2010, 11:32
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: juri »

ja odpadam jak bo mam cwiczenia o 11 :-P moge postrzelac ale o godzinie 15 :-P i najlepiej gdzies blisko :-P
Badz szybszy od cienia i twardszy od kamienia ^^
Awatar użytkownika
Grigori
Posty: 425
Rejestracja: 28-04-2011, 16:32
Lokalizacja: Kobyle

Post autor: Grigori »

Ja bardzo chętnie. ;-)
Haryłku dawaj!
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3838
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Bardzo mi przykro, ale ja nie dam rady ani w sobotę ani w niedzielę :-( , coś w tygodniu i najlepiej po południu.
ZEB'U
Awatar użytkownika
Promar
Posty: 82
Rejestracja: 09-08-2010, 19:03
Lokalizacja: Targowiska/Wróblik

Post autor: Promar »

Szkoda.... ale jakoś nadrobimy zaległości :D
ODPOWIEDZ