14.05. - Kamieniołom

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Która godzina?

10:30
4
50%
13:30
2
25%
Wszystko jedno.
2
25%
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2024
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Fajnie Promar, że chcecie wpaść. Poniżej wrzuciłem mapkę dojazdu. Miejsce zbiórki to nie wiem, jak się Zyga zgodzi, żeby było u niego to wiadomo(zaznaczone na mapce). W przeciwnym wypadku miejsce zbiórki zrobimy przed wejściem do lasu, do którego trzeba zjechać w lewo, tuż przed znakami początku miejscowości Cieszyna i koniec Pułanki. Wszystko jest na mapce.
Co do godziny zbiórki to myślę, że 10:30 (wg. głosowania). Dzień pozostaje bez zmian, czyli JUTRO (SOBOTA)
ZEBU: jak możesz to zapytaj się Zygi, czy można byłoby u niego "zaparkować"

Obrazek
Awatar użytkownika
Promar
Posty: 82
Rejestracja: 09-08-2010, 19:03
Lokalizacja: Targowiska/Wróblik

Post autor: Promar »

Sory że tak na szybko wszystko ale nam się posypały plany z filmikiem a widziałem wcześniej że coś robicie to można wpaść na jakieś małe strzelanie odwiedzić teren bo tylko raz tam byłem a nawet tam fajnie.Poza tym Majster porzuca pompkę bo kupił ak cm 28. Już w naszym teamie montuje się ekipa kałasznikowów :D

Tylko już mówię od nas przyjedzie więcej początkujących airsoftowców :D większość starych wyjadaczy albo mają trening i zawody albo tak jak Kazman nie nauczyli się na sesję bo poszli na Juwenalia :D i teraz napierdziela z materiałem :D

Dam wam mój nr tel napiszesz mi SMS'a gdzie zbiórka jakbym na forum nie wszedł.
663194626

ok to zbiórka 10:30
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3832
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Mazor macie pozwolenie parkowania u Zygi ;-) Powodzenia!
ZEB'U
Awatar użytkownika
Jacob115
Posty: 81
Rejestracja: 19-02-2011, 23:25
Lokalizacja: Jedlicze

Post autor: Jacob115 »

Mnie znowu nie będzie.. Mam nadzieje że uda mi się wreście przyjechać na następną strzelankę.
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2024
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Myślę, że nie będzie problemu z tym, że będzie parę początkujących graczy, ale trzeba uświadamiać co i jak od początku, żeby nie było przypałów :!:
Awatar użytkownika
Promar
Posty: 82
Rejestracja: 09-08-2010, 19:03
Lokalizacja: Targowiska/Wróblik

Post autor: Promar »

Nie no strzelać się już strzelali tylko jeszcze musimy ich przećwiczyć :D i to tak ostro muszą się wczuć w klimacik :D
ODPOWIEDZ