Rozkaz Operacyjny

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
H4llow
Posty: 544
Rejestracja: 26-11-2008, 16:26
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów
Kontakt:

Rozkaz Operacyjny

Post autor: H4llow »

Strzyżów, dnia 03.09.2009

Rozkaz operacyjny

Stab Samodzielnego Pododdziału SPAS zadecydował co następuje.

W dniu 11.09.2009 organizujemy zajęcia poligonowe w miejscowości Pułanki. Zaczynamy od godziny 1630 (dla niekumatych 16:30). Wszystkich chętnych zapraszamy na wspólne strzelanie.

Rozkaz wchodzi w życie z dniem podpisania

Proszę o potwierdzenie otrzymania rozkazu.

mjr Maciej "H4llow" Wójcik.
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3832
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Witam! przeglądając strony różnych sklepów internetowych oferujących repliki ASG doszedłem do wniosku, że jeśli ktoś dysponuje zbyt małą gotówką na zakup repliki to jedyną okazją w tej chwili jest zakup MP5 w różnych wersjach za jedyne 349 PLN na Krakmanie. Obecnie są to chyba najtańsze dostępne repliki, a z doświadczenia wiem, że jakością wykonania i żywotnością w eksploatacji nie odbiegają od replik innych firm. Wiem bo sam posiadam dwa egzemplarze tj. MP5 Navy i MP5K. Jeśli ktoś myśli, że siła wystrzału podana jako 360-380 fps jest zbyt mała to się myli. Moja MP5K ma 320 fps i jeżeli chodzi o zasięg niczym nie ustępuje innym replikom, które dysponują silą 380 fps. Moim zdaniem jest to kwestia dobrania odpowiedniej amunicji i wyregulowania hop-ap. Tak więc podsumowując mój wywód: jeśli ktoś ma mało kasy, a podoba mu się ASG i pragnie dołączyć do grona maniaków to powinien zaopatrzyć się w któryś z powyżej opisanych modeli modeli (do sprawdzenia na Krakmanie), tym bardziej, że według mnie MP5 jest bronią bardzo urodziwą i zarazem uniwersalną gdyż z powodzeniem może służyć zarówno za karabin szturmowy jak i pistolet maszynowy. Świetnie nadaje się i do pomieszczeń i do lasu. Gorąco namawiam wahających się zarówno nowicjuszy jak i starych weteranów, którzy mają ochotę na kolejna replikę w swojej kolekcji. Pozdrawiam!!! ZEBU
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3832
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

To jeszcze raz ja, tak na marginesie to jeżeli byście dysponowali jakimiś zdjęciami z piątkowej strzelanki to wrzućcie je na nasza skrzynkę (chętnie pooglądam) !!! :-D
Awatar użytkownika
Ares1982
Posty: 41
Rejestracja: 03-12-2008, 12:06
Lokalizacja: Dobrzechów
Kontakt:

Post autor: Ares1982 »

Maciek ma tylko dwie swoje fotki na komórce. Nikt nie wziął aparatu no i niewielu nas w sumie było. Ale broń musowo wymagała rozruchu. :)
Zablokowany