Trening Strzelecki! 05.10.2019

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Loczekk
Posty: 297
Rejestracja: 17-03-2017, 17:47
Lokalizacja: Kraków, Jasło

Trening Strzelecki! 05.10.2019

Post autor: Loczekk »

[center][shadow=brown][glow=yellow]TRENING STRZELECKI Z ELEMENTAMI DYNAMIKI[/glow][/shadow]

Obrazek [/center]


Witam, wraz z grupą Airsoftową SPAS Podkarpacie mam zaszczyt zaprosić Państwo na drugi już trening "strzelecki".

Podzielimy się na dwie grupy początkującą i zaawansowaną,
grupa zaawansowana wraz z jednym z "instruktorów" przejdzie na tor w celu szlifowania umiejętności,
a grupa początkująca wraz z drugim instruktorem omówi zasady bezpieczeństwa, sprawdzi umiejętności manualne związane z obsługą repliki i dostosowaniem wyposażenia w celu wykorzystania jego jak najlepszych możliwości. Później grupa przejdzie do treningu na cele reagujące.

OBOWIĄZKOWO, na trening trzeba zabrać ochronę oczu,
replikę karabinu/pistoletu i amunicje.
Zachęcam do udziału w treningu osób nie związanych z ASG w celu zapoznania się z tym sportem, sprzęt się jakiś znajdzie na pewno!
Niema się czego bać!

(Instruktorzy to osoby z większym doświaczeniem :D MAZOR, liczę na Ciebie że poprowadzisz grupe zaawansowaną, ja znów pobawię sież z młodzikami! )

Zaczniemy o 12 żeby wszyscy się wyspali.
05.10.2019 Duląbka
Koordynady: 49.658119, 21.404588
Google.maps: https://www.google.com/maps/dir//49.658 ... m2!4m1!3e0
Ostatnio zmieniony 01-10-2019, 18:41 przez Loczekk, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2024
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Bede, nie wiem skad pomysl, ze mam cos opowiadac, ale mam pewien pomysl. Mozna zrobic reakcje na kontakt w 2kach, spoko to wychodzi i na ogol zostaje w glowach.
Loczekk
Posty: 297
Rejestracja: 17-03-2017, 17:47
Lokalizacja: Kraków, Jasło

Post autor: Loczekk »

Opowiadaniem ja się zajmę, Ty z Piotrem poprowadzisz zaawansowaną grupę żeby chłopaki mieli co robić.
Wciskanie informacji w chopoków zostaw MI hahaha :D
Loczekk
Posty: 297
Rejestracja: 17-03-2017, 17:47
Lokalizacja: Kraków, Jasło

Post autor: Loczekk »

Panowie, pozwólcie że nie będę robić listy tylko podam przybliżoną ilość chętnych ponieważ zrobiłem też post na fb i jest sporo zainteresowanych, próbuje w jakiś sposób powiększyć nasze grono
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Szkoda tylko, ze na niedzielne strzelanki nie ma takiego zainteresowania :-/
ZEB'U
Loczekk
Posty: 297
Rejestracja: 17-03-2017, 17:47
Lokalizacja: Kraków, Jasło

Post autor: Loczekk »

Zebu pracuje nad tym!
Hubert
Posty: 150
Rejestracja: 19-08-2013, 12:36

Post autor: Hubert »

Może jak dwie rzeczy w 1 poście osobne listy zrób na sobote i niedziele :)
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Huber w temacie nie ma dwóch rzeczy, nawiązałem tylko do ostatniej niedzieli gdzie najpierw wpisało się 5 osób z czego 3 zrezygnowały zapewne z powodu "niskiej frekwencji" i musiałem odwołać strzelankę. Nie wiem dlaczego wpisywanie się na listę wcześniej niż w sobotę po południu sprawia ludziom taką trudność! Jeśli dalej taka sytuacja będzie się utrzymywać po prostu nie będzie strzelanek. Ja nie po to piszę temat na niedzielę najpóźniej w środku tygodnia żeby zainteresowani deklarowali przyjazd "za pięć dwunasta". Każdy ma swoje plany (ja również) i jeżeli do piątku nie ma chętnych ja swoje plany na niedziele zmieniam! Tak więc jeśli chcecie by to w miarę funkcjonowało to należy częściej sprawdzać co się dzieje na forum i chyba nie jest problemem napisanie jednego słowa "będę"!

OK, SORRY tym razem ja nie doczytałem, faktycznie jest dwa wątki w jednym temacie.

Jednak Twoje spostrzeżenie Hubert skłoniło mnie do napisanie tego posta ;-)
ZEB'U
Loczekk
Posty: 297
Rejestracja: 17-03-2017, 17:47
Lokalizacja: Kraków, Jasło

Post autor: Loczekk »

Macie 2 osobne posty na temat soboty i niedzieli ;)
Loczekk
Posty: 297
Rejestracja: 17-03-2017, 17:47
Lokalizacja: Kraków, Jasło

Post autor: Loczekk »

Uwaga uwaga uwaga! Jeśli pogoda nie będzie przyjąć, trening zostanie odwołany! Proszę śledzić wydarzenie aby nie pominąć ważnych informacji!!!!
Loczekk
Posty: 297
Rejestracja: 17-03-2017, 17:47
Lokalizacja: Kraków, Jasło

Post autor: Loczekk »

Panowie, robimy trening? Padać nie pada, coś rzuciło ze dwa razy I tyle, jakieś chmurki idą, mi osobiście nie przeszkadza teraz liczy się wasze zdanie bo zaraz będę musiał to wszystko znosić na miejsce, czekam na odzew do 10.30 wtedy zdecyduje jak nikt nic nie napisze A będzie padać to odwołuje trening
Loczekk
Posty: 297
Rejestracja: 17-03-2017, 17:47
Lokalizacja: Kraków, Jasło

Post autor: Loczekk »

W razie deszczu załatwiłem aletanke, będzie gdzie się schować zapraszam serdecznie
Loczekk
Posty: 297
Rejestracja: 17-03-2017, 17:47
Lokalizacja: Kraków, Jasło

Post autor: Loczekk »

Jest już 11 chętnych, trenign odbędzie sie
Maksym
Posty: 12
Rejestracja: 21-09-2019, 13:54
Lokalizacja: Krasna, Stary Lwów.
Kontakt:

Post autor: Maksym »

Ja jestem nowy na terenach Krosna, w latach studentskich strzelałem się w Rzeszowie na PFASGU. Ja np. jestem do strzelania gotowy wraz z dziewczyną i kolegą ( 3 os.) tylko w soboty najczęściej, ale niestety w niedziele jestem z nimi zajęty, ponieważ jesteśmy wszyscy ze Starego Lwowa w Krasnej i w niedziele mocno pracujemy...

Ja pilnuje forum już 2-3 miesięcy i szukam jakiejś soboty do strzelania, ale niestety się nie udaje, a akurat dziś nie mogę...
ODPOWIEDZ