Trening strzelecko-dynamiczny 25.08.19

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Loczekk
Posty: 297
Rejestracja: 17-03-2017, 17:47
Lokalizacja: Kraków, Jasło

Trening strzelecko-dynamiczny 25.08.19

Post autor: Loczekk »

[center][shadow=brown][glow=yellow]TRENING STRZELECKI Z ELEMENTAMI DYNAMIKI[/glow][/shadow]

Obrazek [/center]


Jako że ZWIAD mamy w sobotę, a pasuje i niedziele spędzić aktywnie zapraszam chętnych na

Postrzelamy do tarcz z pozycji wymuszonych i podstawowych trochę pobiegamy i poleżymy.
Na pewno, popracujemy nad techniką poruszania się i manualem z REPLIKĄ,
Pogadamy o tym jak mamy ułożony ekwipunek i dlaczego, podzielimy się z kolegami informacjami i przydatnymi trickami!
Postrzelamy idąc biegnąc leżąc stojąc kucając a może i skacząc.
Postrzelamy z lewej ręki i prawej, z prawego oka i z lewego.
ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA ze względu na to że wszyscy chcą popracować nad sobą a niestety nie mamy na tyle sprzętu.
Pomyślcie nad czym chcecie popracować i będziemy działać!
NIKT z nas nie jest wyszkolonym instruktorem ani nie jest najlepszy we wszystkim ale każdy z nas umie coś innego i pomoże drugiemu!
Zastrzegam sobie również prawo do tego kto pojawi się na treningu i będą to wyłącznie osoby na liście!

Zaczniemy o 10 żeby wszyscy się wyspali po sobocie.
25.08.2019 Duląbka
Koordynady: 49.658119, 21.404588
Google.maps: https://www.google.com/maps/dir//49.658 ... m2!4m1!3e0



LISTA:
1. Loczekk
2. Cichy
3. Dj
4. Jankes
5. Kuper?
6.
7.
8. Szwedu
9. Joanna
10. Jakub
11. Mazor
12. Moszeusz
13. Łukasz
14. Kacper
15. Julia
Ostatnio zmieniony 29-09-2019, 20:49 przez Loczekk, łącznie zmieniany 9 razy.
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2024
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

11. Mazor
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Dam znać bliżej terminu ;-)
ZEB'U
Moszeusz6Pl
Posty: 9
Rejestracja: 24-07-2019, 20:53
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Moszeusz6Pl »

12. Moszeusz
Loczekk
Posty: 297
Rejestracja: 17-03-2017, 17:47
Lokalizacja: Kraków, Jasło

Post autor: Loczekk »

Pozostały 3 wolne miejsca!
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Sorry, tym razem odpadam ;-)
ZEB'U
Łukasz123
Posty: 2
Rejestracja: 21-08-2019, 11:28
Lokalizacja: Trzcinica

Post autor: Łukasz123 »

Witam jestem to nowy i chciałbym przyjechać do was na ten trening, jeśli będzie można oczywiście i zobaczyć z czym to się je :) Doradzono mi by się tu spytać więc pytam :D można ?
I czy można by było wypożyczyć replikę od kogoś i postrzelać, zobaczyć czy się spodoba :mrgreen:
Loczekk
Posty: 297
Rejestracja: 17-03-2017, 17:47
Lokalizacja: Kraków, Jasło

Post autor: Loczekk »

Łukaszu zapraszamy! Zainteresowanych niema wielu replika zawsze się znajdzie!
Łukasz123
Posty: 2
Rejestracja: 21-08-2019, 11:28
Lokalizacja: Trzcinica

Post autor: Łukasz123 »

A można by prosić o jakiś nr telefonu? Bo po samym google maps nie wiem czy trafie :D
KUPER
Posty: 119
Rejestracja: 16-10-2017, 21:15
Lokalizacja: Krosno

Post autor: KUPER »

Trafisz na pewno Loczek zaznaczył plac zaraz przed stadionem na którym ma się to odbyć.
Loczekk
Posty: 297
Rejestracja: 17-03-2017, 17:47
Lokalizacja: Kraków, Jasło

Post autor: Loczekk »

Łukasz, 787417708 jak masz ładne koleżanki z nimi też się podziel :D
Właściwie każdy tutaj kto niema mojego numeru a coś potrzebuje niech zapisze będzie łatwiej się skontaktować!

zostało 3 miejsca!
KUPER
Posty: 119
Rejestracja: 16-10-2017, 21:15
Lokalizacja: Krosno

Post autor: KUPER »

Myślę że się zjawię.
Loczekk
Posty: 297
Rejestracja: 17-03-2017, 17:47
Lokalizacja: Kraków, Jasło

Post autor: Loczekk »

Panowie i Panie, jak zawsze po mojej imprezie chciał bym posłuchać obiektywnych opinii na temat imprezy co chcieli byście dodać itp!

DZIĘKI WIELKIE za przybycie!
Moszeusz6Pl
Posty: 9
Rejestracja: 24-07-2019, 20:53
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Moszeusz6Pl »

Bardzo dziękuje za świetny trening!
Jako początkujący nauczyłem się masy rzeczy, co prawda część ćwiczeń była dla mnie trochę zbyt zaawansowana, ale miałem przynajmniej okazję zobaczyć jak robią to bardziej zaawansowani gracze. Teraz mam masę rzeczy do przećwiczenia i utrwalenia na sucho w domu, by móc to użyć na kolejnych spotkaniach :-)

Co według mnie można poprawić/usprawnić:
1. Powinniśmy przećwiczyć manual przed pierwszymi drilami, by wyłapać od razu błędy i robić drille porządnie

Ćwiczenia z celem na rurce, który przemieszczał się koło innych celów były bardzo fajne. Mam parę pomysłów jak można je usprawnić:
2. Cel był montowany na rurce pod kątem, przez co osoba która nim sterowała musiała stać tuż koło strzelca, co ograniczało możliwe ruchy i sprawiało ryzyko kolizji.
Gdyby zamontować tarcze równolegle do rurki, można je używać z boku, co pozwoliło by na większą mobilność bez wchodzenia w linie strzału.

3. Zamontowanie celu równolegle do rurki, może pozwolić uzyskać lepszy efekt nawet na krótszej rurce, co może umożliwić podzielenie jej na dwie i stworzenie dwóch celów, które mogą być wysuwane z obu stron linii strzału.

4. Zrobić tarcze dwustronne, które w zależności od strony były by celami lub strefami no-shoot.

5. Obracać dwustronne cele na rurce w czasie ćwiczenia. Strzelec musi zauważyć kiedy tarcza zmienia się z no shoot (Cywil) na cel (Wyciągnął broń). Osoba trzymająca rurkę sama decyduje kiedy przekręca ją, a osoba podająca cele o tym nie mówi (Strzelec sam musi zauważyć ten cel i go wyeliminować). Na poziomie łatwym tarcze obraca się tylko pomiędzy podaniem kolejnych celów, na trudnym może się obracać w momencie kiedy podawany jest inny cel. Dodatkowo można używać kilku tarcz z różnych stron.

6. Udawanie obracania dwustronnymi tarczami. Kolejne utrudnienie. Osoba trzymająca tarcze zaczyna ją obracać z no-shoot do połowy, ale cofa z powrotem do no-shoot. Może to symulować osobę która jest bez broni, ale sięga ręką do kieszeni/pod płaszcz. Trzeba rozpoznać czy wyciągnęła broń (Przekręcenie na shoot) czy wyciągnęła coś innego i jest dalej bezbronna (Powrót do no-shoot)
ODPOWIEDZ