2 Spas-owski stalker 09.09.2018

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Hubert
Posty: 150
Rejestracja: 19-08-2013, 12:36

2 Spas-owski stalker 09.09.2018

Post autor: Hubert »

2 Oficjalny Spasowski Stalker " Wioska kotów - Za Kordon!"

Termin : 09.09.2018
Miejsce: Łączki Jagiellońskie
Gra jest kontynuacją "Wioski kotów - Posucha" ( tj. 1 oficjalnego spasowskiego stalkera)

" W trakcie walk między frakcjami stalkerzy zostali wyparci z Wioski przez bandytów, dowodzonych przez Jurigo Owsiakowa. Wygrana ta nie była jednak długotrwała, gdyż nie udało się zrealizować umowy dostawy superuranu i Jurija zlikwidowali niedoszli nabywcy. Pozbawieni silnej władzy bandyci rozpierzchli się po Kordonie, a w wiosce zadomowiły się wszelkie mutanty. Miejscem gdzie niedobitki obu frakcji szukały schronienia stał się bar, który w trakcie wojny nie opowiadał się po żadnej z frakcji. To tu wszyscy spragnieni odnajdywali kawałek spokoju przy butelce "Kozaka". Jednak coraz częściej w barze słychać było o przejściu przez pola anomalii do Zony oraz o śmiałkach którzy pokonali tę trasę. Wszyscy uważali to za wymysły, aż do momentu gdy w Kordonie pojawiła się grupa wyekwipowana podobnie do bandytów, jednak nastawiona wrogo do wszystkich i sprawiająca wrażenie że kogoś lub czegoś szuka. "

Plan imprezy:
9.00 - 9.30 - Odprawa, wyjście w teren
10.00 - 17.00 - Larp
Po larpie podsumowanie gry

Wpisowe: 20 PLN, zniżka dla mutantów, fotografa
Gra odbędzie się gdy zbierzemy 20 graczy

Ograniczenia co do replik, ich mocy oraz amunicji:
-limit FPS : 380
-broń : pistolety/ rewolwery/ strzelby
-amunicja: dostarcza organizator

Pirotechnika: niedozwolona

System trafień: Po trafieniu przez 10 minut czekamy w miejscu trafienia, z Widocznym Oznaczeniem Trupa. W tym czasie można nas przeszukać i zabrać dowolną ilość przedmiotów fabularnych z 1 kategorii ( amunicja, pieniądze, fanty), po przeszukaniu lub minięciu 10 minut udajemy się na resp. Na nim następuje losowanie karty rany. Przeszukać nie mogą tylko frakcje mutantów i Monolitu.
Karty ran:
- rana lekka - 5 min czekania w respie
-rana średnia - 10 min czekania w respie
-rana ciężka - 20 min czekania w respie
-rana śmiertelna - śmierć, przemiana w zombie

Oznaczenia trupa: czerwona szmata.

Łączność: dopuszczone radia, jednak poza kanałami przeznaczonymi dla organizatorów

Frakcje występujące w grze :
-Monolit - osamotniona i nieliczna grupa, która jakimś trafem znalazła się na terenie Kordonu
-Mutanty - chodzą i zabijają. Nie można ich zabić strzelając do nich. Można przed nimi uciekać lub zmylić używając informacji/przedmiotów zdobytych trakcie gry.
(Zombie działają na tej samej zasadzie co mutanty. Są to martwi gracze, oznaczeni czerwoną szmatką.)
-Stalkerzy - najliczniejsza grupa, tu każdy decyduje jak potoczy się historia jego postaci i zmagań w Kordonie
Każda z nich posiada własne zadania do realizacji podane w trakcie gry
W grze będą postacie fabularne ( NPC), które zostaną zaprezentowane w najbliższym czasie)

Ekwipunek obowiązkowy:
-Każdy musi posiadać torbę/plecak, w którym MUSI nosić przedmioty fabularne. Może być to nawet sama torba zrzutowa lub cargo przypięte do paska.
-Każdy musi posiadać maskę p-gaz, ponieważ przenosić artefakty można tylko posiadając takową. Może to być nawet zwykła przeciwpyłowa z doklejonym pudełkiem ala pochłaniacz, po prostu ma to być wystylizowane.

Stylizacja jest obowiązkowa!
W ramach stylówek zakaz jest używania jakichkolwiek kamuflaży! W trakcie gry należy używać mundurów o litym kolorze ( np czarnych, zielonych, brązowych), dopuszczane są skórzane kurtki, dresy. Wyjątkiem są osoby z frakcji Monolit, które obowiązuje czarny strój z widocznymi dodatkami szarymi lub białymi. Zdjęcia stylizacji należy dodać do zgłoszenia!

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie szkody i uszczerbki na zdrowiu powstałe w trakcie larpu.

W trakcie gry każdy otrzyma spersonalizowane zadanie, które ma wykonać w trakcie larpu, należy na podsumowaniu gry udowodnić że udało się je zrealizować.

Zgłoszenia należy przesłać jak najszybciej, nie później jednak niż do 21.08.2018, na adres larp.spas@gmail.com. Po przesłaniu zgłoszenia każdy otrzyma informacje o sposobie wpłaty.


W razie pytań pisać na maila, lub bezpośrednio do mnie lub Biszkopta
Ostatnio zmieniony 20-08-2018, 17:25 przez Hubert, łącznie zmieniany 1 raz.
Kuba94
Posty: 115
Rejestracja: 01-05-2013, 16:10

Post autor: Kuba94 »

Oczywiście że będę :mrgreen:
Awatar użytkownika
Grigori
Posty: 425
Rejestracja: 28-04-2011, 16:32
Lokalizacja: Kobyle

Post autor: Grigori »

Mutant
Haryłku dawaj!
Awatar użytkownika
Bischow
Posty: 264
Rejestracja: 18-03-2013, 18:10
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Bischow »

Ważna wiadomość dla tych, którzy uczestniczyli w poprzednich edycjach "Wioski kotów"!

Jeśli ktoś planuje używać dokładniej tej samej stylówki co na poprzednich edycjach, nie musi wysyłać zdjęcia stylówki w ogłoszeniu, wystarczy info, że stylóka z poprzedniej edycji się nie zmienia ;)
"Pozdrawiam
Twój przyjazny Biszkopcik z sąsiedztwa."
Awatar użytkownika
Bischow
Posty: 264
Rejestracja: 18-03-2013, 18:10
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Bischow »

Przypominamy o wysyłaniu zgłoszeń na mail: larp.spas@gmail.com.
Zgłoszenie powinno zawierać:
Imię i nazwisko
Ksywkę
Wybraną frakcję
W załączniku zdjęcie stylówki lub info, że użyta zostanie taka sama stylóka jak na poprzednich edycjach "Wioski" (opcja oczywiście dla tych, którzy na poprzednich edycjach byli :) )

SPECJALNIE DLA SPÓŹNIALSKICH PRZEDŁUŻAMY CZAS NA ZGŁOSZENIE SIĘ DO CZWARTKU 23.08.2018 DO GODZINY 23:59!!! :)

Dobrej Zony Stalkerzy! :D
"Pozdrawiam
Twój przyjazny Biszkopcik z sąsiedztwa."
Awatar użytkownika
Bischow
Posty: 264
Rejestracja: 18-03-2013, 18:10
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Bischow »

UWAGA UWAGA!
Z przyczyn niezależnych od nas musimy zmienić termin LARP'a na 9.09.2018!
"Pozdrawiam
Twój przyjazny Biszkopcik z sąsiedztwa."
Awatar użytkownika
0Maniek0
Posty: 471
Rejestracja: 02-02-2016, 17:48
Lokalizacja: Bratkówka

Post autor: 0Maniek0 »

TAAAAAAK!!!! To ja się na to piszę! Zaraz Ci tam zgłoszenie wysyłam :D
Awatar użytkownika
Bischow
Posty: 264
Rejestracja: 18-03-2013, 18:10
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Bischow »

Ważne info :) koniec miejsc w monolicie ;)
"Pozdrawiam
Twój przyjazny Biszkopcik z sąsiedztwa."
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

OK, wszystko wskazuje na to, że uda mi się być na imprezie więc nie pozostaje mi nic innego jak zgłosić się jako Wolny Stalker ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
Tecq
Posty: 281
Rejestracja: 17-06-2015, 21:34
Lokalizacja: Kąty

Post autor: Tecq »

9 to i ja bede. Zebu to będzie nas dwoje :)
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

OK ;-)
ZEB'U
Kuba94
Posty: 115
Rejestracja: 01-05-2013, 16:10

Post autor: Kuba94 »

Pytanie mam. Miał by ktoś pożyczyć pistolet na co2? Najlepiej rewolwer :-D ale i ze zwykłego pistoletu będę się cieszyć :-D i 2.pytanie czy będzie ktoś jechał przez iwonicz
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Rewolweru nie mam, ale jak interesuje Cię np. Colt to mogę pożyczyć ;-)
ZEB'U
Kuba94
Posty: 115
Rejestracja: 01-05-2013, 16:10

Post autor: Kuba94 »

Ooo Zebu super by było najlepiej z kaburą. Powiedz tylko jakie kulki tam mają być
ESKALL
Posty: 196
Rejestracja: 10-06-2015, 18:58
Lokalizacja: Wróblik Szlachecki

Post autor: ESKALL »

Ja będę przejeżdżał to mogę cię zgarnac
Wojna nie jest po to abyśmy na niej ginęli . Tylko po to aby ginęli na niej nasi wrogowie
Kuba94
Posty: 115
Rejestracja: 01-05-2013, 16:10

Post autor: Kuba94 »

Eskall napisz mi na pw swój numer tele. To się zdzwonimy
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Ja generalnie do wszystkich boczniaków używam 0,25, mogę Ci jeszcze pożyczyć mausera C96 z kaburą tego co miałem na poprzednim stalkerze ale tam lepiej używać 0,30 ;-)
ZEB'U
Kuba94
Posty: 115
Rejestracja: 01-05-2013, 16:10

Post autor: Kuba94 »

Zebu to weź obydwa na wszelki wypadek :-D
KUPER
Posty: 119
Rejestracja: 16-10-2017, 21:15
Lokalizacja: Krosno

Post autor: KUPER »

Miałby ktos może sprzedać 2 kapsuły co2 12g ?
Kuba94
Posty: 115
Rejestracja: 01-05-2013, 16:10

Post autor: Kuba94 »

W sklepie majster w Krośnie kupisz jeszcze
KUPER
Posty: 119
Rejestracja: 16-10-2017, 21:15
Lokalizacja: Krosno

Post autor: KUPER »

Żebym ja miał czas jechać gdzie kolwiek to może. Zebu miałbyś pożyczyć replike jakąś ? bo jak kapsuł nie dorwe to będzie mi potrzebna. Jak nie to zostanie mi gryżć was :-D
Awatar użytkownika
Grigori
Posty: 425
Rejestracja: 28-04-2011, 16:32
Lokalizacja: Kobyle

Post autor: Grigori »

Będę miał gaz dla ciebie. ;-)
Haryłku dawaj!
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Coś się znajdzie ;-)
ZEB'U
Awatar użytkownika
Bischow
Posty: 264
Rejestracja: 18-03-2013, 18:10
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Bischow »

"Cisza. Gdzieniegdzie słychać jeszcze pochrząkiwania ostatnich mutantów, które dojadały ciała poległych na polu bitwy. Jedynymi oprócz nich żywymi istotami pośród powszechnie panującego zniszczenia byli oni - "Dzieci Monolitu", dziwni przybysze ubrani w biało-czarne mundury. Osiągnęli swój cel. Przejście za Kordon nie zostało otwarte. Jednak po drugiej stronie wciąż uwięzione są rzesze ludzi. Ludzi, którzy odcięci od zewnętrznego świata są zdani wyłącznie na siebie. Są przygotowani i pełni sił. Z pewnością to tylko kwestia czasu zanim przejście za Kordon zostanie otwarte, jednak kto wie, jaką ofiarę trzeba będzie za to ponieść."

2 SPAS-owski Stalker już za nami :) Po raz kolejny w Łączkach rozszalały się mutanty, a dzielni stalkerzy stawiali czoła kolejnym przeciwnością, jakie przynosiła im Zona. Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za przybycie, iście stalkerski klimat i dobrą zabawę :) Bardzo nas cieszy, że z roku na rok coraz większej liczbie osób podobają się nasze LARPy :)

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć wam dobrej Zony ;) I pamiętajcie - bądźcie czujni :)
"Pozdrawiam
Twój przyjazny Biszkopcik z sąsiedztwa."
ODPOWIEDZ