Fort 50 Prokocim (Kraków)

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
ByQ
Posty: 84
Rejestracja: 17-09-2010, 15:58
Lokalizacja: Sanok

Fort 50 Prokocim (Kraków)

Post autor: ByQ »

Raport Fort Prokocim (Kraków) 13 XII 2015
Witam Was Panowie. Dzisiejszego dnia godnie reprezentowaliśmy SPAS w Krakowie u chłopaków z ekipy asg Kraków (tak mi się wydaje :P ) i z tej okazji chce kilka słów napisać o dzisiejszej wymianie kompozytu.
Start strzelanki 9:00. Wyruszyliśmy z (Markiem i Marcinem [Rymarami] dość wcześniej aby u celu być 30 min wcześniej aby rozeznać się w terenie. Fort okazał się dość zalesiony. Na cały kompleksie był „lasek” ale drzewa były dość grube aby mogły zostać użyte jako zasłona. W samym forcie było kilka bardzo fajnych miejsc np. kompletnie ciemne korytarze oraz hala gdzie można było pobawić się w CQBa. W budynkach zastosowano rozsądne ograniczenie fpsów do 360, co prawda zdarzały się sytuacje gdzie ludzie mieli więcej na lufie i wchodzili ale nikt nie robił o to większych problemów.
Sama rozgrywka nie była skomplikowana, ponieważ była to zwykła napierdalanka :D. Pojedyncza gra trwała około 30 min z respami do porzygu ;p. Na początku wydawało mi się to bezsensu jednak na tą miejscówkę nadawało się idealnie. Rozgrywki były bardzo dynamiczne choć nie zabrakło kilku camperów. Razem z chłopakami zrobiliśmy kilka świetnych akcji ale to opowiemy Wam przy najbliższych spotkaniach.
Podsumowując: Była świetna atmosfera nikt nie miał do nikogo pretensji, nie było nieśmiertelnych zawodników. Teren jak dla mnie znakomity (choć mały na większą ilość ludzi) ponieważ zawiera coś z zielonej jak i czarnej oraz wydaje mi się, że z chłopakami godnie reprezentowaliśmy SPAS (byli ludzie którzy nas się bali jak wchodziliśmy do akcji XD). Poniżej link do zdjęć oraz filmiku z jednego z tuneli.
Pozdrawiam, ByQ
https://goo.gl/photos/mQdRmLnrPK67vWDA6 Foty (mało ale byłem tam strzelać a nie robić zdjęcia ;P)
https://www.youtube.com/watch?v=7jnaXfU ... e=youtu.be
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Jak coś się będzie działo to daj znać. Chętnie bym się wybrał.
Awatar użytkownika
ByQ
Posty: 84
Rejestracja: 17-09-2010, 15:58
Lokalizacja: Sanok

Post autor: ByQ »

Pewnie dopiero coś na nowy rok, przynajmniej z mojej strony. Chłopaki tam pewnie coś będą organizować. Jak coś to mogę wam załatwić noclegi :PP
Awatar użytkownika
Mazor
Posty: 2027
Rejestracja: 23-01-2010, 20:27
Lokalizacja: Frysztak

Post autor: Mazor »

Spoko, dawajcie znać co i jak.
Awatar użytkownika
Tecq
Posty: 281
Rejestracja: 17-06-2015, 21:34
Lokalizacja: Kąty

Post autor: Tecq »

Jak nie będę miał zajęć to też mogę się wybrać
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3841
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Teren wygląda super :-)

Byqu dzięki za relację ;-)
ZEB'U
ODPOWIEDZ