16.06.2013r Zarszyn

Gdzie? Kiedy? O której?

Moderatorzy: Mazor, Ares1982, zebu

Awatar użytkownika
armirion
Posty: 232
Rejestracja: 27-08-2012, 16:15
Lokalizacja: Zabłotce,Sanok

16.06.2013r Zarszyn

Post autor: armirion »

Siema wszystkim z związku z tym ,że ostatnie niedzielne strzelanie w Zarszynie się udało znów zapraszam do sypania się kulkami w tą niedziele :) .

Jeśli chodzi o miejsce to nIekoniecznie Zarszyn możemy też pomyśleć o Karlikowie.

LISTA
1.Armirion
2.Pare osób z Szarego wilka
CYMA>EMKI
Awatar użytkownika
zebu
Kapitan
Kapitan
Posty: 3831
Rejestracja: 07-12-2008, 08:28
Lokalizacja: Bajdy k/Krosna

Post autor: zebu »

Panowie!
Nikomu nie bronię dostępu do naszego forum, ale wypadało by (skoro jest to forum SPAS'u) żeby członkowie SPAS'u proponowali strzelanki i inne manewry! Tak się składa, że temat na kolejny weekend już jest (Łączki) i mile widziane by było żeby członkowie SPAS'u wreszcie ruszyli dupy na wspólne manewry, a nie szli tylko na łatwiznę i działali w rejonie swojego zamieszkania. Jeśli ktoś ma życzenie by przynależeć do naszej grupy to w dobrym tonie było by przynajmniej zapytać czy takowa możliwość istnieje, a dopiero później w pełni korzystać z praw jakie taka przynależność daje. To że forum jest elastyczne i daje Wam możliwość zakładania tematów nie oznacza, że możecie na nim robić co Wam pasuje! Proszę to przemyśleć!!!
ZEB'U
Awatar użytkownika
patryko
Posty: 253
Rejestracja: 13-08-2012, 09:28

Post autor: patryko »

Poza tym strzelankę (chyba) organizuje Krosno.
tactic.
Awatar użytkownika
armirion
Posty: 232
Rejestracja: 27-08-2012, 16:15
Lokalizacja: Zabłotce,Sanok

Post autor: armirion »

Przepraszam :( za posta poprostu myśle o ludziach co nie są jedynie są z waszego teamu a mają u was konta i tu się dowiadują gdzie i kiedy strzelanki i do nich kieruję się z alternatywą I także dla innych ludzi któzy nie mogą aż się wybrać na łączki

To oczywiście wasze forum i jeśłi przeszkadzają wam takie tematy mówcie i już nie bedę ich pisał.

Patryku byłeś w tą niedziele i nie wiem czy ty słuchasz co mówią inni... Krosno mówiło ,że w niedziele jeszcze raz mogą wpaść.A to czy ja napisze temat czy oni nie czuje różnicy...
CYMA>EMKI
zygazaz
Posty: 177
Rejestracja: 02-02-2009, 14:16

Post autor: zygazaz »

Ja będę bardziej radykalny,jeżeli ktoś nie należy dp SPASU.to niech spada z naszej strony i strzelanki organizuje na swoim forum.Zyga
zygazaz
Posty: 177
Rejestracja: 02-02-2009, 14:16

Post autor: zygazaz »

Armirion rozumiem zaproszenie,ogłoszenie - i na tym finito a nie dwustronicowe rozprawki.Zyga
Awatar użytkownika
armirion
Posty: 232
Rejestracja: 27-08-2012, 16:15
Lokalizacja: Zabłotce,Sanok

Post autor: armirion »

Dobrze zrozumiałem przepraszam za nadużywanie forum
CYMA>EMKI
ODPOWIEDZ